1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

ВО «Свобода» Кривий Ріг розповсюджує інформацію, в якій розповідає свою точку зору на те, як проходять сесії Покровської райради

250616 23

250616 24

250616 25

ВО "Свобода" Кривий Ріг:
Що хочу, те й роблю, або сесія в Покровській раді.
Сьогодні, 22 червня 2016 року, у Покровській районній раді міста Кривого Рогу відбулася чергова сесія місцевих депутатів.
Засідання депутати районної ради розпочали о 9.00. На черзі денній значився 21 проект рішення, серед яких також були й проекти подані представниками демократичних сил.
Вже канонічно для Покровської ради, частина рішень головою ради, представником «Опозиційного Блоку» Коритніком В. рубалася на корені. Зокрема, Коритнік не дав помічнику-консультанту депутата від ВО «Свобода» Ігоря Балахтаря Олені Дзигарській виступити на сесії з наболілого для мешканців мікрорайону 5-Зарічний питання щодо нелегальної забудови.
Також на пленарному засіданні виступав депутат від ВО «Свобода», голова лічильної комісії Стрельченко Ростилав, який порушив питання щодо компетентності голови районної ради через відповідь останнього на проект-рішення фракції ВО «Свобода». У проекті-рішенні йшлось про виділення грошових коштів на оздоровлення онкохворих дітей. В свою чергу голова ради відхилив наданий проект, надавши офіційну відповідь, у якій зазначалось, що онкохворі діти не мають права на оздоровлення.
Також Ростислав Стрельченко озвучив проблему мешканців мікрорайону 5-Зарічний пов'язану з відкриттям підприємцем закладу харчування та нелегальної прибудови до житлового будинку. Саме це питання Коритнік не дав озвучити мешканцям будинку, які страждають від знахабнілого підприємця.
Свободівець озвучив депутатське звернення щодо підтоплення шахтними водами приватних територій на вулицях Владивостоцька буд. 9, 10, 26, 28, 31 та вул. Куликовська буд.9, з вимогою негайно з’ясувати та усунути проблему, розглянути процедуру відшкодування завданих збитків та покарати винних.
Представниками демократичних сил на розгляд ради був поданий проект-рішення про звернення районної ради до міської ради Кривого Рогу з пропозицією забезпечення учнів навчальних закладів світловідбиваючими жилетами. «Опоблок» та підконтрольні йому представники інших політичних сил навідріз відмовилися підтримувати дану пропозицію.
Також депутати від демократичних сил подали пропозицію щодо винесення догани заступнику голови райради Левченку за перевищення своїх службових зобов’язань.
В котрий раз «Опозиційний блок» показує своє справжнє ставлення як до звичайних людей так і представників інших політичних сил. Тотальна зневага, перевищення своїх службових обов’язків та наплювацьке ставлення до умов життя людей та їхніх проблем.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото - ВО "Свобода" Кривий Ріг

Додати коментар