1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

На прошлой неделе мы писали, что народный депутат Надежда Савченко взяла себе помощника из Кривого Рога – Владислава Штефана. Работа будет проводиться на общественных началах, без оплаты. Влад еще не успел приступить к выполнению обязанностей, а страсти накалились до предела...

60716 20

Наибольшее число жителей Кривого Рога просто ждет конкретных событий, чтобы сделать оценку этому факту. Но кому-то очень хочется раскалить обстановку, и опорочить этот эфемерный дуэт еще до начала сотрудничества...
Почему? Пока непонятно...
Но после вброса анонимных «черных» материалов, в СМИ Кривого Рога попало официальное письмо Александра Игнатенко, который называет себя главой ГО «Рух Сприяння». Игнатенко Александр назвал свое произведение «Открытое письмо Надежде Савченко». Приводим полный текст письма...

«Відкритий лист до Надії Савченко.
Шановна Надія! Звертаюсь до Вас від імені мешканців м. Кривий Ріг.
Ми всі з тривогою стежили за вашою долею і чекали повернення на Батьківщину. Як стало відомо, Ви взяли собі офіційним помічником-консультантом нашого місцевого «активіста» Влада Штефана.
Можливо це рішення Ви прийняли емоційно та не знаючи за велике минуле цієї особи. Тому, хочу Вас трошки просвітити щодо його діяльності, це буде корисно.
Почну з політичної діяльності пана Штефана. В минулому «активіст» Владислав - депутат Жовтневої районної ради міста Кривий Ріг від Партії Регіонів, який усіляко засвідчував свою відданість партійним принципам вищезазначеної партії.
Під час революції Гідності Штефан, як і деякі регіонали, вирішив перефарбуватися у майданівця, тому вийшов з партії Регіонів та знайшов собі хазяїв у м. Дніпропетровськ. Далі він почне виконувати всі їх забаганки та намагатися розгойдати Кривий Ріг, та про це трохи пізніше.
Щодо зв'язків пана Штефана. Безпосередньо брав участь в різноманітних акціях з колишнім керівником місцевого відділення партії «Свобода» Юрієм Настусенко. Ця особа більш відома в кримінальних колах під кличкою «Боксер», в 18 років отримав першу судимість за хуліганство, друга ходка - розбій та зберігання вогнепальної зброї, третя - вимагання у складі організованої злочинної групи. Загальний термін відсидки - дванадцять з половиною років.
Також Владислав Штефана заснував разом з ще одним «активістом» Василем Гунько громадську організацію під красивою назвою «Союз громадян Криворіжжя». Сам Гунько відомий в Кривому Розі вербуванням людей для брудної роботи на будівництвах в Росії. Сьогодні не менше 10 осіб - жителів міста, які зуміли повернутися назад - мають до Гунько «претензії», оскільки обіцяна їм «робота» за фактом виявилась фактично рабством. Скільки ще людей, переданих Гунько в Росію залишаються там на будівництвах і скільки з них живі - невідомо.
Цих «активістів» підтримував «лідер» криворізького автомайдана Максим Демідов, також раніше судимий у 2003 році за грабіж, а у 2009 – за шахрайство. В цілому, зібралась компанія гідна самого пана Штефана.
Щодо комерційної діяльності пана Штефана. Владислав є власником п'ятьох платних автостоянок в Кривому Розі, з яких не сплатив податки до бюджету міста (а значить самій громаді міста) в розмірі понад півтора мільйона гривень. Суди неодноразово розглядали справу щодо несплати податків не на користь Штефана, та це не заважало йому разом з Гунько поширював листівку, в якій вимагали повернути місту недоотримані кошти за користування землею. Тема податків - головна і в інших його «акціях».
Начальник юридичного управління виконкому міськради Вікторія Гожий разом з начальником управління земельних ресурсів м. Кривий Ріг Олександром Брізецким намагалися повернути борги цього підприємця громаді міста, тому Штефан разом з приблизно 30 спортивними молодчиками влаштували суд «Лінча» прямо під будівлею суда в м. Дніпропетровськ. За цим фактом відкрито кримінальне провадження.
Крім цього, його найманці штурмували в Києві будівлю Вищого господарського суду, за даним фактом також порушено кримінальну справу.
Повернусь до нового дніпропетровського керівництва пана Штефана - відомих на всю країну рейдерів Філатова і Корбана. Одним за перших завдань Влада було підняти працівників криворізьких ГОКів з метою майбутнього рейдерства цих підприємств та влаштування хаосу в нашому місті. Та, незважаючи на підтримку Юрія Настусенко та інших кримінальних елементів, це завдання йому виконати не вдалось - Кривий Ріг не піддався на заплановану аферу.
Багато акцій Владислав полюбляв проводити з пані Іриною Туровською, яка також раніше була прихильницею та активісткою Наталії Королевської. Можливо, властивість перефарбуватися з партії в партію та видавати себе за патріотів і об'єднало цих «активістів».
Тож, Штефан разом з Туровською взимку 2015 року за наказом свого керівництва організував захоплення будівлі міськради нашого міста. В захопленні, та майбутньому перебуванні в будівлі міськради приймали участь кримінальні елементи не тільки Кривого Рогу, а й звезенні з інших міст «активісти». Звичайно, ця спроба розгойдати наше місто щедро фінансувалась хазяївами пана Штефана та пані Туровської. Факт отримання грошей виконавцями цього захоплення був оприлюднений ще під час перебування в будівлі міськвиконкому звезених тушок з інших міст (за необхідності надам відеодокази). Це завдання йому також виконати не вдалось - Кривий Ріг не піддався на чергову аферу дніпропетровських рейдерів.
Маю надію, що Ви звернете увагу на вищезазначене, переглянете своє рішення щодо вкрай неповажного криворіжцям пана Штефана.
Ми віримо в Вас і не хочемо, щоб різні аферисти використовували Ваше чесне ім'я в своїх корисливих цілях.

З повагою,
Alex Ignatenko
Голова ГО «Рух Сприяння»

Сайт Весь Кривой Рог будет продолжать следить за развитием событий по данному делу, и информировать вас о дальнейших его перепетиях...

Подготовил к публикации
Иннокентий РЕЙДЕР,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

Комментарии   

0 #1 Виталий 12.07.2016 22:05
Статья интересная! Единственное это то, что вы пишите про громаду г.Кривого Рога, которой Штефан не заплатил налоги. Хочу вас уверить, что Громада в городе ещё не создана!И по прогнозам (не моим) на это уйдёт 2-3 года.
Цитировать

Добавить комментарий