1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Народний депутат від Кривого Рогу Костянтин Усов активно проштовхує на голосування ВР Закон, що передбачає максимально суворе покарання для хабарників найвищого рівня

70716 5

70716 6

70716 7

От що думає Костянтин Юрійович з цього приводу:
- Ще одна перемога на шляху до покарання хабарників в погонах у нашій державі.
Сьогодні ми з колегами в нерівному для нас бою не тільки вистояли, але й успішно провели через Комітет ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності проект закону 4109 про встановлення Довічного позбавлення волі для суддів, прокурорів та слідчих, які прийняли неправомірну вигоду (хабар) в особливо великому розмірі.
- Проти нас були не тільки голова комітету Андрій Кожем'якін, але й майже всі колишні кадрові працівники правоохоронних органів, члени комітету. Тепер перед нами - значно більш складний іспит - голосування в залі ВР.
Корупція - небезпечна хвороба всієї нашої системи. Але корупція серед тих, хто від імені держави захищає правопорядок, провадить розслідування чи відправляє правосуддя - це дещо значно гірше. Я вже говорив багато разів і знову закликаю суспільство вважати хабарництво правоохоронців державною зрадою. І закликаю карати це діяння з особливою суворістю.
Дякую всім колегам, завдяки яким зроблено ще один крок у правильному напрямку!

Будемо сподіватись, що коли-небудь такий Закон буде прийнято. Але навряд чи – депутатами цього скликання. Тому що більшість депутатів ВР і є тими, хто дає такі хабарі...

Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий