1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Управління Патрульної поліції в м. Кривому Розі інформує до відома автоперевізників, які задіяні в перевезенні вантажів, як великогабаритних так і великовагових

80716 13

04.11.2015 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України № 869 від 21.10.2015 «Про внесення змін до пункту 22.5 Правил дорожнього руху України», якою запроваджені осьові та вагові обмеження при перевезенні подільних вантажів автомобільними дорогами загального користування.
Тобто, Кабінет Міністрів України постановив: внести зміни до пункту 22.5 Правил дорожнього руху, затверджених ПКМУ від 10 жовтня 2001р. № 1306, доповнивши його абзацами такого змісту:
«Рух транспортних засобів та їх составів з навантаженням на одиночну вісь понад 11т, здвоєні осі – понад 16т, строєні осі – понад 22т або фактичною масою понад 40т (для контейнеровозів – навантаження на одиночну вісь – понад 11т, здвоєні осі – понад 18т, строєні осі – понад 24т або фактичною масою понад 44т, а на встановлених Укравтодором і Державтоінспекцією для цих маршрутах – понад 46т) у разі перевезення подільних вантажів автомобільними дорогами забороняється.
Забороняється рух транспортних засобів з навантаженням на вісь понад 7т або фактичною масою понад 24т автомобільними дорогами загального користування місцевого значення».
Постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2001 року № 30. затверджені правила «Про проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами» . Зазначеними правилами визначено порядок отримання дозволів на рух транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні.
В м. Кривому Розі в приміщенні виконкому Криворізької міської ради в центрі надання адміністративних послуг ( м. Кривий Ріг, пл.. Молодіжна (пл. Радянськ,1) ) проводиться прийом суб’єктів господарювання для оформлення та видачі дозвільних документів, а саме:
• Дозвіл на рух великовагових та великогабаритних транспортних засобів автомобільними вулицями, дорогами та залізничними переїздами;
• Дозвіл на дорожнє перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом ;
Згідно з чинним законодавством відповідальність за порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів та правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами, передбачена ст.132-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та тягне за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі тридцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, у розмірі сорока неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Також, повідомляюємо, що згідно до рішення Криворізької міської ради від 25.05.2016 № 533 «Про впорядкування проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами м. Кривого Рогу» на в’їздах до міста встановлені дорожні знаки 3.15 «Рух транспортних засобів, маса яких перевищує -24 т, заборонено», 3.16 «Рух транспортних засобів, навантаження на вісь яких перевищує -7т, заборонено», таблички 7.4.4 – з інформацією щодо часу дії знаків (6.00-21.00) та температури повітря (+28С). На теперішній час зазначені дорожні знаки встановлені на в’їздах до м. Кривий Ріг з боку м. Дніпропетровськ, м. Нікополь, м. Кіровоград, м. Миколаїв та м. Ж. Води.
Управлінням патрульної поліції в м. Кривому Розі здійснюється контроль за дотриманням учасниками дорожнього руху режиму обмеження проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами м. Кривого Рогу.

Управління Патрульної поліції в м. Кривому Розі,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар