1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Про типові помилки енергетичного марнотратства розказали мешканцям Кривого Рогу представники Громадянської мережі ОПОРА. Цього тижня у приміщенні школи іноземних мов «Lingvo town» громадські активісти провели інформаційну зустріч зі студентами навчального закладу, присвячену раціональному використанню природних ресурсів у житловому секторі

120716 21

З огляду на підвищення тарифів на послуги служб енергопостачання представники ОПОРИ продовжують проводити просвітницьку роботу серед населення з метою ознайомити громадян міста з простими методами енергоощадності.
Насамперед присутні дізналися про стандартні «гріхи» енергоспоживання, а саме:
- не вимкнуті зарядні прилади з розетки після їх використання;
- залишені у режимі сну побутові прилади;
- часткове завантаження пральної машини;
- використання електротехніки низького класу енергоефективності;
- приймання ванни замість душу.
Учасники зустрічі отримали інформацію про доступні методи термомодернізації оселі і зауважили, що набагато ефективнішою вона буде, якщо до цього питання підійти комплексно та спільно зі співмешканцями багатоповерхівок.
Представники ОПОРИ порадили не гаяти часу та скористатись урядовою та міською програмами, спрямованими на підтримку енергоефективних проектів в будівлях ОСББ. Завдяки цьому жителі об’єднань зможуть отримати співфінансування заходів з модернізації житла.
«Інформація про державну грошову допомогу співвласникам висоток була особливо важливою для мене, – зауважила викладач закладу Вікторія Князєва. – Тепер я маю намір переказати її сусідам, адже наш будинок вже дуже старий та потребує термінового капітального ремонту, і стороннє фінансування необхідних робіт стане бажаною підтримкою для нас».
Наостанок учасники зустрічі отримали брошури, розроблені за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», з інформацією про раціональне управління житлом та державну підтримку заходів з енергозбереження.

За додатковою інформацією звертайтесь:
місцевий координатор житлово-комунальних
та енергетичних програм
Громадянської мережі ОПОРА
Вадим Головченко
тел. 067-850-65-92

Анастасія РОМАЗОВА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий