1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Вихователі літнього табору розваг та відпочинку «Вітрила надії», який наразі проводиться в межах Криворіжжя, запланували для малечі не лише ігрові програми, а й корисно-пізнавальні заходи. Вони допоможуть дітям вже сьогодні правильно і свідомо ставитися як до оточуючих людей, так і до навколишнього середовища

Серед веселих конкурсів, забавок та театральних постановок знайшлось місце і для обговорення серйозних соціальних та екологічних тем.
«Оскільки одним із завдань табору було зробити внесок у виховання високих моральних цінностей в дитячій свідомості, то, організовуючи заходи, ми намагались підібратися до душі малечі, модулюючи у театралізованій формі банальні життєві ситуації, акторами в яких виступали безпосередньо самі діти, – розповідає директор табору Жанна Латишева. – Завдяки участі активістів Громадянської мережі ОПОРА ми змогли сформувати у вихованців доросле ставлення до екологічних проблем».
Представники ОПОРИ, які долучились до табору «Вітрила надії», розказали маленьким учасникам про шкідливий вплив на стан атмосфери звичайних ламп розжарювання, які використовуються у більшості домогосподарств. Пояснили, як просто і легко діти можуть допомогти батькам заощаджувати електроенергію. ОПОРІвці підкреслили, що збереження ресурсів допомагає рятувати довкілля. І це не складно, а почати можна вже одразу:
- виходячи з кімнати, пам’ятати про те, що треба вимикати світло та електроприлади;
- закривати водопровідний кран, поки чистите зуби;
- використовувати розважальні ґаджети по черзі, не вмикаючи всі одночасно.

Після таких пояснень маленькі міркувальники навипередки пропонували свої ідеї щодо того, які ще існують способи економії енергії. А потім малятам презентували мультфільм «Добре світло».
Розповідаючи про забруднення повітря парниковими газами, які у великій кількості виділяються на сміттєзвалищах, представники ОПОРИ продемонстрували, як правильно сортувати відходи. А також влаштували серед дітей змагання на швидкість та кмітливість: потрібно було правильно розділити залишки продуктів споживання у відповідні контейнери.
Наостанок учасники змагань отримали заохочувальні призи та плакати з порадами щодо енергозбереження у побуті, розроблені в рамках Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

За додатковою інформацією звертайтесь:
місцевий координатор житлово-комунальних
та енергетичних програм
Громадянської мережі ОПОРА
Вадим Головченко
тел.: +38 067 850 65 92

Анастасія РОМАЗОВА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар