1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

На прошлой неделе Весь Кривой Рог обсуждал эту новость – назначение одиозного Сергея Степанюка на должность третьего заместителя директора Института Развития Города. И вот депутат горсовета от БПП Александр Макаренко решил пообщаться с новоназначенным руководителем, который, напоминаем, находится под следствием по уголовному делу о взятке как подозреваемый...

260716 13

О своем эксперименте Александр Макаренко рассказывает на ФБ-страничке и просит поделиться этой информацией СМИ Кривого Рога. Что мы и делаем...
- Шановні колеги депутати, представники ЗМІ, громадські активісти, хтось намагався дізнатись в КП "Інститут розвитку міста" про приймальні дні заступника директора Степанюка С.Д., напрямок, яким вказаний заступник займається, як підвищував за останній час свою кваліфікацію тощо?
- Сьогодні вирішив поцікавитися і записатись на прийом. Дзвоню, дівчина, що відповіла телефоном, підтвердила факт призначення, а коли я запитав про прийомні дні, декілька разів перепитала мене і... кинула слухавку...
- На сайті КП «Інститут Розвитку міста» розміщена наступна інформація:
«Інститут розвитку міста Кривого Рогу - це аналітичний центр, діяльність якого спрямована на організаційну, ресурсну та проектну підтримку сталого місцевого розвитку, згідно з новітніми тенденціями та з урахуванням потреб громади, та враховуючи, команда ІРМ складається з висококваліфікованих спеціалістів (фахівців з планування та проведення соціологічних і психологічних досліджень, проектного менеджменту, тренінгів, комунікації), об'єднаних прагненням сприяти розвитку міста на користь громади, а також вказаного на зазначеному сайті факту постійного підвищення працівниками інституту власної кваліфікацію шляхом участі у тренінгах, форумах та конференціях, вказана інформація вельми зацікавила громадськість міста та депутатський корпус Криворізької міської ради».
- Чому цікавлюсь, останній раз спілкувався із представниками вказаного КП, коли його очолював Нагорний Андрій, і враження виключно позитивні.
Мені здається мої запитання були абсолютно конструктивні, і якщо КП «Інститут розвитку міста» створено задля організаційної, ресурсної та проектної підтримки сталого місцевого розвитку, то чому мешканці міста не можуть отримати інформацію відносно специфіки роботи керівництва КП "Інститут розвитку міста"?

Как видим, непонятно, ходит ли вообще Сергей Степанюк на новую ответственную работу. А к директору тоже вопрос – что это за секретарь, который бросает трубку в разговоре с депутатом горсовета? Как тогда она разговаривает с «простыми смертными» криворожанами?

Подготовил к публикации
Илья ПЕТРЯК,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

Комментарии   

+1 #1 Леша 26.07.2016 15:01
Ахахах))) " Простыми смертными" ))))) А депутаты у нас то не простые безсмертные)
Че курил аффтар и что употребляет "депутатишка")?
Цитировать

Добавить комментарий