1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Напоминаем, депутаты горсовета Кривого Рога не имеют иммунитета, и равны перед Законом с обычными гражданами

Они должны являться к следователю по требованию, как обычные граждане. Поэтому публичное зачтение полицейскими «повідомлення про підозру в скоєнні злочину», и вручение повестки можно расценивать как клоунаду. А если точнее – как публичную порку за открытую политику противопоставления правящей в Кривом Роге партии.
Юлий Морозов тут же с трибуны горсовета заявил, что это политический заказ...
Напомним, в СМИ, близких к мэрии, упорно муссируются слухи о причастности Юлия Морозова к ДТП, в котором пострадала пенсионерка. При резком торможении маршрутки женщина упала и получила перелом. Водитель маршрутки утверждает, что его подрезал автомобиль Юлия Морозова, и именно это стало причиной такого происшествия. Несмотря на это, до сих пор депутат не проходил по делу даже как свидетель.
А злые языки утверждали, что Юлий Морозов «откупился» от следствия...
Теперь данное происшествие входит в публичную плоскость.
Напомним также, что Юлий Морозов подал в суд иск о защите чести и достоинства к трем СМИ Кривого Рога распространявших информацию о данном ДТП...

Добавлено! Едкие комментарии дает ГО "Вулик"

ГО "Vulyk"

УВАГА РОЗШУК!
Розшукуєтеся депутат Криворізької міської ради Юлий Морозов (Juliy Morozov).
Знайти його просто неможливо для нашої «нової» поліції. Авжеж, то він на фестивалі «Краще разом» то на «Медіа вечірці» або у культурно-громадському центр ШELTER+, чи ще чого більше відповідає виборцям на коментарі у facebook!
Але заспокойтеся! Поліція про нас вже попіклувалася, щоб ця небезпечна людина все таки отримала їх повідомлення, прямо у сесійній залі Криворізької міської ради. Небезпека минула!
Якщо ходили якісь плідки раніше, то на разі всім зрозуміло-це політичний терор!
А що взагалі можливо для поліції? Постійні крадіжки, не розслідуються, самі поліцейські здають квартири незаконно, в квартирах труять сім’ї угарним газом, а до суду не являються! (кому цікаво пишіть справа у Покровському суді)
Чому у нас в місті Касимова, сама пішла, а не по кримінальній справі за 6 млн грн розкрадання державних коштів, чому її не винесли? Чому у нас перший заступник, дуже демократичний-просто нової генерації людина Евгений Удод (Evgeny Udod), головний фігурант чорної каси Януковича, може йому пару проваджень занести в виконком? Чому у нас забороняють у суді фіксувати на відео кримінальну справу, голови Дзержинської районної ради Степанюка, котрий звинувачується у корупції? Чому пан депутат Смалій з шаленою посмішкою дивився на це правосуддя у залі? Чому на справедливі звинувачення Валентина Кривда, у нас голова Покровської районної ради, Коритнік В.В. може кричати «закрой рот и сиди!»
Воду відключають, електроенергію, яма на ямі, притулки, переходи за мільйони, та ні друзі головне це Юлік!
А я то думала чого це мер та перший зам такі веселі з ранку!

 

Добавлено! Сообщает Ольга Гончар-Хвостова, журналист Єксперт-КР

На сесії Криворізької міської ради було зроблено спробу вручити повістку і документ про підозру депутату Юлію Морозову (голова фракції ПП "Сила Людей"). Сам Юлій Морозов під час виступу з трибуни заявив, що таке вручення підозри - чистої води політична розправа. За понятих було взято двох працівників "Муніципальної гвардії". На знак протесту проти дій правоохоронних органів представники чотирьох партій - "Сили Людей", БПП, Самопоміч і "Укроп" - спочатку блокували трибуну, а потім вийшли з зали. Готується широка прес-конференція за участі керівників фракцій, на яку запрошують представників всіх ЗМІ.
Olia Bondarenko
1 хв. ·
До уваги ЗМІ!!! У зв'язку зі зривом сесії міськради представники демократичного табору (фракції "Самопоміч", "Укроп", "Сила людей", "Солідарність" та позафракційні депутати) збирають спільну термінову прес-конференцію!!! Контактний телефон 098-667-87-54! Запрошуємо громадських активістів та журналістів, блогерів та небайдужих!

Иннокентий РЕЙДЕР
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог
Фото – Иван КАРЫЙ

Добавить комментарий