1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

В конце июля 2016 года неизвестные варвары надругались над могилами криворожан, погибших в АТО, на кладбище в Терновском районе Кривого Рога. Об этом стало известно от сестры Ильи Гайдука - Илляны Гайдук

300716 23

300716 24

- У Кривому Розі вночі сепари-вандали повалили пам'ятник Іллі Гайдука і зігнули пам'ятну дошку на могилі Геннадія Дощенка!
Повідомлення зранку – «Ляна, могили хлопців намагались розбити, Ілюшин повалили, Генин зігнули. Викликали міліцію»...
Брати мої полеглі, ви ще в строю. Вороги бояться ВАС, ВАС полеглих Бояться!
І думками повертаюсь в той час, як вирішувалось питання місця поховання хлопців, перших загиблих в Кривому Розі. Я говорила, дуже вмовляла! Хоронити на алеї слави, не на кладовищі, а біля церкви, де запропонували нам отці, під їх охороною!
З нами тоді розмовляли представники влади, які дуже настирливо пояснювли, що не можна ховати в місті, через води і тому подібне, це 100 % були відмовки, я взнавала, всі ці питання можна було вирішити.
Просила зробити військове кладовище! За це на мене руку підносив воєнком, бо я наважилась подумати, що ще будуть загиблі!
Мої припущення такі, що зробили це ті ж, що і розбили пам'ятну дошку на ПывнГЗК. Хрест наш не кинули, а поклали, щоб шуму не було, якби кинули, то розбився б сам, і розтрощив би все.
Діяли без інструментів, боячись бути спійманими, бо наші могили знаходяться біля входу кладовища, за 200 метрів від приватних будинків.
Якщо не знаходити, і не карати, то це буде продовжуватись!
Заяву в міліцію подали - надії на них мало. Тому до патріотів прохання - знайти і покарати вандалів, скоріш за все це роблять якісь виродки, що живуть в Тернівському районі, ті хто обписують зупинки з призовом до сепаратизму, ламають меморіальні дошки, і тепер вже пам'ятники.

Иннокентий РЕЙДЕР,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

Добавить комментарий