1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Друзі! Чи можете Ви уявити, що у дворі Вашого будинку у Кривому Розі поряд із входом до під’їзду з’являється продуктовий магазин?

190816 17

190816 18

Окрім всіх "плюсів" цього сусідства (розвантаження товару, сміття і т.п.) у магазині роблять генделик і продають на розлив пиво та горілку. Саме такий випадок стався з мешканцями будинку №3 по пр. 200-річчя Кривого Рогу.
Нетверезі компанії збирались біля їх під"їзду особливо в вечірній час та не давали спокійно відпочивати людям, мешканці навіть боялись вийти у двір. Куди люди тільки не звертались і в Саксаганський виконком і до народного депутата України Гальченка, і викликали міліцію - реакції нуль, одні відписки.
Зневірені мешканці будинку вирішили прийти на особистий прийом до депутата міської ради Юрія Милобога (громадська прийймальня по пр. 200 річчя Кривого Рогу, 7а). Вже через кілька днів після втручання депутата міської ради продаж на розлив у магазині припинено, мешканці тепер можуть спокійно відпочивати та виходити у двір.
Але виникає питання чому працівники Саксаганського виконкому закривали на це очі і писали відписки?
Наступний крок - розібратись чому магазин взагалі працює у дворі будинку, хто давав на це дозвіл і чому це питання не узгодили з мешканцями. Боротьба триває.

Олег ІЩЕНКО,
дайджест
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – Олег ІЩЕНКО

Додати коментар