1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Если бы служение в аварийном здании в Кривом Роге проводили сайентисты или приверженники иной новомодной нетрадиционной религии, которым чем хуже, тем лучше... Но если опасности жизни прихожан подвергает православный батюшка, это наталкивает на множество вопросов...

Кто будет нети моральную и уголовную ответственность, если рухнут бетонные плиты, и нанесут травмы или лишат жизни молящегося? Ефрем, который освятил этот «храм»? Или батюшка, который читает здесь молитвы?
Как к этому относятся власти района, на территории которого проходят такие богослужения?
Так много вопросов возникло после рассказа Владимир Донченко, подкрепленного фотографиями...
- Сьгодні трапилась така цікава подія. Проходячи мимо напівзруйнованної будівлі ще з 80-х років, що на Даманському, почув начебто з середини лунає якийсь спів. Знаю що ця будівля є у аварійному стані, її навіть огорожували бо перебувати всередені було небезпечно.
- Зацікавлений заглянув у віконні отвори, побачив людей що співали церковні пісні. Перестрибнув через зруйновані сходи які хиталися під ногами, пройшов у середину. Там йшла церковна служба!
- Я був шокований,що за диво таке? Там був батюшка, з десяток парафіян, співали молитви. Зустрів жінку, якраз заходила у будівлю, вона і сказала що тут тепер церква св. Петра, сам Єфрем освятив, московський патріархат.
- Зараз думаю що це воно таке. Чи над Богом знущаються, чи над людьми. Туди дуже небезпечно потрапляти, можна травмуватися. Може хто підскаже, для чого таке невподобство? Що це за мазохізм, чи це для екстремалів, туди ж ходять люди похилого віку. А якщо хто вб'ється, або плита рухне на голови?

Подготовил к публикации
Юрий ПОТУПЧИК,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог
Фото – Владимир ДОНЧЕНКО

Додати коментар