1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

2 вересня 2016 року пройшли урочисті заходи з нагоди відзначення Дня підприємця у Довгинцівській в Кривому Розі райраді

2 вересня у виконкомі Довгинцівської районної в місті ради пройшли урочисті заходи з нагоди відзначення Дня підприємця. На урочистостях голова районної в Кривому Розі ради привітав суб’єктів господарювання зі святом.
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок в розвиток економіки району, активну участь у вирішенні громадських питань 10 кращих підприємців та керівників приватних підприємств району відзначено грамотами виконкому Довгинцівської районної в місті ради.
В рамках проведення міських урочистостей, які пройшли 31 серпня у виконкомі Криворізької міської ради нагрудним знаком за заслуги перед містом ІІІ ступеню нагороджено підприємця району Скрипковську Людмилу Володимирівну, керівника магазину «Бізнес букет». Також, суб’єкти підприємницької діяльності району прийняли участь у міському конкурсі-рейтингу серед суб’єктів господарювання міста, за результатами якого в номінації «Бізнес-Іновація» одним з переможців став підприємець району Луценко Андрій Анатолійович.
В рамках районних урочистостей також відзначено подяками та дипломами голови районної в місті ради понад 10 підприємців, які приймали активну участь в проведенні районних заходів з нагоди 25 річниці Незалежності України.

Інокентій РЕЙДЕР,
за повідомленням прес-служби Довгинцівської райради,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий