1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Народный депутат Константин Усов проконтролировал ход работ по замене окон на металлопластиковые в детском садике №102 и средней школе №123 Кривого Рога

Сайту Весь Кривой Рог из релиза стала известна стоимость работ.
Детский сад №102 – 42 оконных блока на общую сумму 538 000 грн.
КЗШ №123 – 57 различных конструкций на общую сумму 1 420 000 грн.
В стоимость работ включено и восстановление откосов.
В обоих случаях исполнитель работ ООО «Русстрой» (ЄДРПОУ 33407670).
К сожалению, не известна общая площадь в квадратных метрах металлопластиковых конструкций, их конфигурация и качество.
Поэтому «средняя» математика такая:
- для детского сада одно окно с откосами обошлось в 15 190 грн.
- для средней школы одна конструкция (среди которых и окна в спортзале) – 24 912 грн.
Напоминаем, данные работы проводятся за счет средств Государственного бюджета, по специальной программе энергоэффективности.
Сайт Весь Кривой Рог продолжает собирать информацию о данных работах...

Офіційний реліз прес-служби нардепа:
Наш депутат Костянтин Усов відвідав дитячий садочок №102 та школу №123, аби проконтролювати якість виконаних робіт із заміни вікон. Капітальний ремонт цих об’єктів проводився на гроші, виділення яких з держбюджету домігся саме нардеп.
У дитячому садочку №102 Металургійного району замінили 42 віконні блоки, на що витратили 538 тисяч гривень. В школі №123 Центрально-Міського району оновили 57 конструкцій на загальну суму 1 мільйон 420 тисяч гривень.
Завдяки такому утепленню, дітям тепер не страшні морози і протяги, адже температура в приміщеннях підвищилася в середньому на 3-4 градуси.
- У старих віконних рамах було так багато щілин, що в холодну пору року дітей доводилося пересаджувати подалі від вікон, тепер цієї проблеми немає, - каже директор СШ №123 Олександра Паламар. - Особливо хочеться відзначити важливість ремонту в кабінеті групи продовженого дня, де найменші школярі сплять вдень після занять. Раніше тут було прохолодно, доводилося накривати малюків двома ковдрами, щоб не мерзли. Тепер діти відпочивають в теплі, майже в домашніх умовах. Дуже добре, що знайшлися люди, які навіть в такий складний час змогли знайти кошти і допомогти школярам.
Аналогічні проблеми були і у дитячого садочка №102, який відвідують діти з особливими потребами. Старі вікна тут перебували в такому жалюгідному стані, і як працівники дитсадка не намагалися утеплятися, нічого не допомагало, - по групах гуляли протяги.
В цілому по обох об'єктах претензій і зауважень немає: будівельники впоралися з роботою на 100%.
- В ході ремонту ми використовували найкращі технології енергозбереження, щоб забезпечити максимальний затишок і комфорт для наших дітей. Все зроблено на совість, і я в цьому особисто переконався. - Сказав Костянтин Усов. - Крім іншого тут є і дуже важлива економічна складова. Коли ми інвестуємо в енергозбереження - міняємо вікна, утеплюємо фасади, встановлюємо автономні системи опалення, - це стратегічна робота: ми дбаємо про те, щоб менше витрачати на оплату комуналки, а більше на підручники, обладнання, навчальні класи для дітей. Для мене найголовніше, щоб найменші українці відчували турботу про себе, щоб батьки знали: держава допомагає їм дбати про своїх дітей. Важливо, щоб кожна школа, кожен дитячий садочок були добре оснащені, виглядали гідно. І процес не повинен зупинятися. Для цього ми всі і працюємо.
Нагадаємо, нещодавно також завершили ремонт в дитячому садку №13 на вулиці Нахімова, де замінили 110 віконних блоків. Найближчим часом закінчать ще 7 об'єктів освітньої галузі в Металургійному, Центрально-Міському районах і житловому масиві Південного ГЗК. 12 мільйонів гривень на їх виконання отримано з державного бюджету завдяки Костянтину Усову. Крім того, нардеп домагається виділення Кривому Рогу додатково 5 мільйонів гривень на ремонт 8 шкіл і дитячих садочків.


Юрий ПОТУПЧИК,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

Додати коментар