1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

1 ноября 2016 года в Кривом Роге прошло очередное слушание в резонансном деле о ДТП, которое называют заказным... Теперь приговора ждать минимум месяц...

021116 1

Судья Андрей ЛИХОДЕДОВ несколько раз удивлял обвиняемого и его адвокатов.
Сделал замечание оператору Первого Городского телеканала и подробно рассказал ему, как надо себя вести в судебном зале.
Три часа думал над своими решениями в совещательной комнате.
Отметил в постановлении, что Подозрение вручено Юлию Морозову ненадлежащим образом.
И самое главное. Вернул Обвинительный акт прокурору и дал 1 месяц на устранение указанных недоработок.
Это вкратце. Это главное. Может быть, это дымовая завеса, после которой последует «нужный» приговор? Увидим...

Мы писали - Первый Городской тащил на носилках в суд Кривого Рога пенсионерку, присутствия которой там не требовалось?

Мы писали - А судьи кто? Юлий Морозов показал фото Татьяны Черкасенко из Центрально-Городского суда Кривого Рога

Мы писали - Юлій Морозов розповів, що йому інкрімінує слідчий... Як асфальтовкладник підрізав Мерседес?

Мы писали - Юлий МОРОЗОВ – прокурорско-судебная машина выполняет очевидный политический заказ в Кривом Роге

Мы писали - Юлий МОРОЗОВ ответил на все вопросы, интересующие жителей Кривого Рога по «уголовному делу»

Мы писали - Театр абсурда – на сессии горсовета Кривого Рога публично вручили «подозрение в совершении преступления» депутату от Силы Людей Юлию Морозову

Мы писали - За что Первый Городской так жестко и упорно тролит депутата горсовета Кривого Рога Юлия Морозова?

Юлий Морозов
Це суддя Андрій Лиходєдов.
Сьогодні він дійсно здивував нас.
Спочатку він досить аргументовано удєлал зухвалого оператора 1гарацкова і змусив його діяти за своїми правилами, а фактично по закону.
Потім відхилив моє клопотання про відвід прокурора Бондаря. Не те, щоб мені так вже хотілося позбутися пана Віктора, навіть навпаки, я вже звик до нього, і він не здається мені зловорожою людино, так, скоріше жертва системи ;) Просто ми вирішили використовувати всі можливості показати цій системі, що по-старому вже не можна. Тому будемо уважно вичіпляти всі їхні помилки. А помилок, коли "ліпиш" справу, а не розслідуєш по-справжньому, вже було і ще буде багато. Суддя досить довго готував відповідь. Не задовольнив, знайшовши досить переконливі для себе аргументи не задовольняти. Але принаймні ми вже тоді побачили, що людина дійсно вивчає ситуацію, а не просто видає заздалегідь сформоване рішення.
А потім ми подали клопотання про повернення обвинувального акту. Вказали кілька досить серйозних на нашу думку причин це зробити. Щоб ви розуміли, це все ще не про те, "винен чи ні". Йдеться про процедурні моменти, які стороні звинувачення часто доводилося порушувати через поспіх і намагання закривати очі на очевидні речі. Пан Лиходєдов пішов до нарадчої кімнати на 3(!) години. Повернувся і оголосив ухвалу. Ухвалу писав старанно і, очевидно, уважно вивчав, про що йдеться. Погодився фактично з усім, на чому наголосили мої захисники. І ще додав жару, розписавши, що і підозру мені вручено неналежним чином. Повернув обвинувальний акт прокурору і зобов'язав протягом місяця усунути виявлені недоліки.
Не маю сумнівів, що прокуратура оскаржить рішення в апеляції. Можливо, апеляційний суд і не підтримає рішення судді Лиходєдова, але сьогодні ми побачили людину, яка думає самостійно, уважно вивчає деталі і не боїться приймати незалежні рішення. А це дає серйозну надію на справедливий розгляд справи. Як раз те, що нам треба.
А якщо ж рішення встоїть в апеляції, все взагалі обернеться дуже цікаво. Поговоримо про це, коли побачимо вирок апеляційного суду.

Юрий ПОТУПЧИК,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог
Фото – Юлий МОРОЗОВ

Добавить комментарий