1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

«Кривий Ріг – FOREVER» - таку назву дав виставі-мюзіклу її автор і режисер-постановник, актор Криворізького міського академічного театру драми і музичної комедії імені Тараса Шевченка Віталій Безносенко

Виконавцями всіх без винятку ролей в ній стали 26 учасників зразкового театру естрадної пісні «Меліса» Криворізької міської музичної школи №4. На її сценічному майданчику розгорнулися події, які певною мірою знайомлять глядачів з нашим містом - розповідають про його значимість у промисловому, історичному та культурному розвитку України, знайомлять з пам»ятками минулого і досягненнями сьогодення.
Такі, здавалося б, серйозні речі подаються не вимушено, частково з юнацьким максималізмом, патріотичним запалом, дитячою безпосередністю і відчайдушністю – в піснях, танцювальних номерах, кмітливих жартах. Сюжет мюзікла, можна сказати, є класичним. Тут і перша любов між головними героями, і розчарування в ній та дружніх стосунках через підступність та заздрість недоброзичливих персонажів вистави. Втім добро перемагає і все для всіх закінчується щасливо.
Як зазначив Віталій Безносенко, мюзікл «Кривий Ріг – FOREVER» є спільним суцільним творчим продуктом – його, керівника театру Галини Елькіної та хореографа вистави, студентки факультету мистецтв КДПУ Анастасії Сосновської.
А юні артисти, яким від семи до шістнадцяти років, вправно, артистично і талановито виконали завдання своїх дорослих наставників, про що свідчили бурхливі оплески глядачів протягом всієї вистави. Треба зазначити, що певних зусиль і коштів у здійсненні музичного проекту доклали батьки його учасників. На їхньому рахунку – виготовлення костюмів та декорацій.
Не байдужими залишились до нової творчої роботи свого колеги по цеху артисти академічного театру імені Т. Шевченка Марія Фішелевич, Валерія Курило, Артем Короленко, Микита Давидов, Микола Афанасьєв. Вони підтримували артиста протягом створення мюзиклу і прийшли на прем’єру, аби привітати з успіхом автора, його вихованців і всіх причетних до цієї події.
Треба наголосити, що це вже друга вдала творча робота театруестрадної пісні «Меліса» і Віталія Безносенка. За словами директора Криворізької міської музичної школи №4 Олени Ковальської, така співпраця професійних артистів і вихованців школи надала можливість відкрити в їхньому середньому музичному навчальному закладі перше в Україні відділення естрадне відділення естрадної пісні.

Журналіст Людмила КОЗЕНКО,
Фото - Артема Короленка, актора Криворізького міського академічного театру драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар