1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Громадська Організація «Ukrainian Bike Family» п’ятий рік поспіль організовує Велопробіг дідів Морозів. 24 грудня велосипедисти міста зберуться разом, щоб стати частиною новорічного дива, чарівної казки для малечі і для дорослих. Ця казка промайне «червоним сяйвом на двох колесах» по вулицях міста, щедро розповсюджуючи хвилі позитивних емоцій, даруючи радість мешканцям міста, купу цукерок та подарунків для малюків Кривого Рогу

081216 20

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ: 24.12.2016 10:00
МІСЦЕ: Кривий Ріг, м-н Зарічний, ТРК Терра

Але це не все.
Вже третій рік поспіль для організаторів ця акція стала не просто новорічним велопробігом. Додатково «Ukrainian Bike Family» організовує благодійний збір дитячих іграшок та канцелярського приладдя. Окрім міських ялинок, діди Морози привітають дітей з новорічними святами в декількох дитячих будинках. Благодійний збір почнеться з 12 грудня і буде відбуватися в приміщеннях ТРК «Терра», ТРК «Сонячна галерея» і велосипедних магазинах «КТМ» і «Великан». Спеціальні ящики будуть яскраво оздоблені, поруч з ними будуть знаходитись інформаційні постери з інформацією про велопробіг. Зробити свій вклад зможе будь-хто бажаючий допомогти добрій справі. Напередодні активісти зберуть подарунки і в день заходу розподілять між учасниками велопробігу, потім діди Морози вирушать у подорож, даруючи новорічний настрій мешканцям міста.
Організатор велопробігу Сергій Федорчук:
- У повсякденному житті я звичайний слюсар- ремонтник, але участь у заході дає можливість відчути себе часткою новорічної казки. Бачити на обличчях дітей щирі усмішки – безцінна винагорода за цей день.
Голова «UkrainianBikeFamily» Деніс Дубов:
- Все починалось зі звичайної велопрогулянки у костюмах Дідів Морозів. Нам сподобалось, мешканцям міста сподобалось! Діти взагалі були в захваті!!! Ми вирішили не зупинятися на досягнутому. Налагодили співпрацю з кількома міськими дитячими будинками і тепер наш новорічний велопробіг виріс до масштабу благодійного заходу. Це приємно! Але і покладає на нашу організацію відповідальність щодо проведення таких заходів кожного року. Тепер ці діти, в дє якій мірі, стали членами нашої Велородини. Робіть добро навколо себе, воно обов’язково до вас повернеться!!!

Голова громадської організації «UkrainianBikeFamily»
Деніс Дубов тел. 097 716 28 01.
Заступник голови громадської організації «UkrainianBikeFamily»
Максим Соколовський тел. 097 463 87 17.
Організатор акції «Велопробіг Дідів Морозів»
Сергій Федорчук тел. 067 733 46 44

Максим СОКОЛОВСЬКИЙ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар