1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

9 грудня 2016 року в Палаці культури металургів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (проспект Металургів, 7) відбулася звітно-виборча конференція Криворізької регіональної організації Національної спілки журналістів України

101216 24

Згідно порядку денного, розглянуто такі питання: звіт правління організації щодо діяльності протягом 5 років, вибори голови, членів правління та обговорення планів на наступний період в Кривому Розі.
З доповіддю про роботу організації виступила секретар Криворізької регіональної організації НСЖУ, заслужений журналіст України Людмила Миколаївна Тіміргалєєва, з фінансовим звітом – член правління Оксана Михайлівна Шахмоть.
Виступаючі вносили пропозиції визнати роботу організації задовільною.
У роботі конференції взяв участь та виступив голова Дніпропетровської обласної організації НСЖУ, член секретаріату Національної спілки журналістів України Олексій Семенович Ковальчук.

До нового складу правління Криворізької регіональної організації НСЖУ обрано таких членів НСЖУ:
1. Галамасюка Івана Васильовича
2. Шахмоть Оксану Михайлівну
3. Тіміргалєєву Людмилу Миколаївну (обрано секретарем Криворізької регіональної організації НСЖУ на новий термін)
4. Темчура Олександра Сергійовича
5. Кудь Марину Миколаївну
6. Тріщенко Наталію Еріанівну
7. Крамаренка Миколу Володимировича
8. Ткачука Віталія Івановича
9. Вавілову Світлану Сергіївну
10. Хоменка Владислава Станіславовича
11. Озеряника Сергія Юрійовича
12. Бєліка Віктора
13. Герасименко Ірину Миколаївну

ПОСТАНОВА
звітно-виборчих зборів
Криворізької міської організації НСЖУ
від 9 грудня 2016 року
Заслухавши і обговоривши доповідь секретаря Криворізької міської організації Національної Спілки журналістів України Л.Тіміргалєєвої, виступи членів правління і членів НСЖУ, звітно-виборчі збори відзначають, що за звітний період проведено значну організаційно-творчу роботу, спрямовану на зміцнення організації, піднесення її авторитету, підвищення професійного рівня працівників ЗМІ, на пошук ефективних форм громадської діяльності членів осередку.
Серед проведених заходів – поповнення рядів членів НСЖУ новими працівниками газет, журналів, теле- і радіоорганізацій а також Інтернет-видань, участь журналістів міста у конкурсах Національної СЖУ та обласної організації, соціальна підтримка колег у вигляді матеріальних коштів, тих, хто цього потребує, відзнака їх подяками, привітаннями з днем народження або ювілеєм, вручення «Листів Пошани» та інші прояви уваги до ветеранів журналістики, цікавими і об’єднуючими заходами в житті колег стали екскурсійні поїздки по місту, організовані членами НСЖУ Володимиром Бутіяровим та Іваном Найденком, задовільна робота з ветеранами, активізувалася діяльність окремих первинних осередків в ЗМІ.
Проведено одноденне навчання журналістів міста з дотримання журналістських стандартів. На сторінках газет, у випусках радіо- і телевипусках, на сайтах НСЖУ і обласної організації, сторінці «Журналісти Криворіжжя» висвітлювалася робота міської організації НСЖУ.
Однак, попри злагодженій роботі членів правління, окрім кількох чоловік, все ж належить активізувати масову діяльність членів спілки, які стоять осторонь журналістського загалу. Для цього доцільно було б створити дослідницьку групу з кількох чоловік, які б вивчали пропозиції членів НСЖУ щодо впровадження нових ідей, нових цікавих і корисних для суспільства заходів, які б об’єднували організацію.
Задля більшої результативності в процесі роботи нового керівного складу визначити напрями і розділи діяльності, які під силу саме цьому члену правління.
Виходячи з зазначеного, звітно-виборні збори постановили:
1. Роботу Криворізької міської організації НСЖУ визнати ЗАДОВІЛЬНОЮ.
2. Новообраному складу правління зміцнити самодисципліну і відповідальність за доручену ділянку, посилити організаційно-масову роботу. Налагодити з навчальними структурами системну організацію семінарів, тренінгів, лекцій, необхідних для підвищення професійних знань журналістів міста.
3. Задля підвищення активності, підвищення відповідальності запровадити після року перебування у лавах НСЖУ звіт молодих членів спілки за виконання статутних вимог і кодексу журналістської етики.
4. Запровадити проведення творчих вечорів провідних, досвідчених журналістів.
5. Запровадити конкурси разом з підприємцями, органами місцевого самоврядування з обраних спільно тем.
6. У тісному зв’язку працювати з громадськими організаціями міста, запроваджувати спільні заходи.
7. Переглянути і укомплектувати первинні організації в ЗМІ. Організувати так зване "молодіжне крило» організації.
8. Розробити правила і умови внутріспілчанських дій журналістів у зв’язку із змінами – адреси, місця роботи, виїзду за межі Кривого Рогу або держави.
9. За наявністю стабільних умов роботи, а саме забезпеченням приміщення, організовувати прес-брифінги, зустрічі із знаковими людьми, творчі вечори, «круглі» столи.
10. Постійно дбати про поповнення Криворізького журналістського осередку за рахунок здібних, талановитих і відповідальних працівників міських засобів масової інформації.
11. З метою повнішого висвітлення діяльності осередку на сайтах НСЖУ та обласному сайті НСЖУ створити внутріспілчанську прес-групу з числа журналістів та фотожурналістів.

Микола КРАМАРЕНКО,
узгоджено до передруку
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
На фото - актив Спілки вітає голову з Днем народження

Додати коментар