1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Представники патрульної поліції, громадських організацій та юристи презентували алгоритм дій при порушенні прав пільгової категорії громадян

241216 4

23 грудня, на прес-конференції, представники криворізького Управління патрульної поліції Кривого Рогу, громадських організацій міста і юристи безкоштовної правової допомоги презентували алгоритм дій для людей, які мають при собі посвідчення учасника бойових дій, але водії маршрутного транспорту відмовляють їм у безкоштовному проїзді.
В такому випадку потрібно зателефонувати на 102, щоб виклик був офіційно зареєстрований та дочекатись екіпаж патрульної поліції.
У разі, якщо водій все ж таки відмовлятиметься безкоштовно перевезти пільговика в Кривому Розі, від нього буде відібрано пояснення, заява від заявника та пояснення свідків.
Весь пакет документів разом з рапортом полісменів передається до районного відділення поліції, звідти – до міського відділу транспорту, який вповноважений виписати протокол на даного водія.
Санкція за це порушення передбачена ч.6 ст.133-1 КУпАП.
Учасники прес-конференції продемонстрували повну взаємодію у вирішенні актуальної проблеми та закликали громадян нашого міста з повагою ставились до учасників бойових дій і допомагати у вирішенні спірних ситуацій, дотримуючись закону.
Ініціаторами проведення даного заходу стали громадські організації «Фонд професійний розвиток» та «Волонтерська платформа», державна установа Перший криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Серед учасників: представники організаторів, Управління патрульної поліції Кривого Рогу, спілок і центрів учасників АТО.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий