1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Как сообщает эксперт по вопросам городского транспорта Андрей ЗАСЛАВСКИЙ, довольно неприятная жалоба поступила на коммунальный автопарк - девушка поранила руку о сломанный поручень в автобусе 228-го маршрута в Кривом Роге и не захотела с этим мириться

Эта ручка в автобусе госномер «96-25» сломана уже на протяжении трех месяцев, и вот это дало о себе знать...
Девушка зарегистрировала обращение на сайте "Криворожский ресурсный центр", адресованное к Александру Приходько:
"Доброго вечора, Олександр Якович. Звертаюся до вас з такою проблемою, сьогодні (02.01.2017р.) я сіла на зупинці "Крес" у автобус - експрес 228, який виїхав з пл. Визволення о 13:02, (номер автобусу 96-25). Коли я сідала на сидіння у задній частині автобуса(де люди сидять навпроти), я, не помітивши що ручка зламана, взялася за неї і моя рука була пошкоджена кріпленням відламаної ручки, внаслідок чого виступила кров. Пізніше, я помітила що кріплення ручки вкрите іржею. Це могло спричинити запалення рани, потрапляння до організму інфекції, що потягло б за собою тяжкі захворювання. На моє щастя, все обійшлося. Але це могла бути маленька дитина, яка б поранилася і могли бути печальні наслідки. Тим паче, зараз ходить епідемія грипу. Чимало яких інфекцій може бути на тому кріпленні, ВІЛ, гепатит та багато інших. Сподіваюся, що Ви допоможете мені і виправите у автобусах такі проблеми."
Вывод № 1: если в Кривом Роге три месяца ручка полувисит в полуоторванном состоянии, рано или поздно кто-то об эту ручку поранится.
Вывод № 2: Кривому Рогу нужны НОВЫЕ, ИСПРАВНЫЕ и БЕЗОПАСНЫЕ для пассажиров автобусы и троллейбусы!

Подготовил к публикации
Илья ПЕТРЯК,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

Фото - страничка ФБ Андрей ЗАСЛАВСКИЙ

Додати коментар