1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Віктор Артюх, депутат від Оппозиційного блоку, увійде в історію міста як перший кнопкодав, що голосував карточкою колеги нарівні із особистою. Що ще зацікавило фракцію Самопомочі на січневій сесії?

260117 24

Ще про сесію - Январская сессия горсовета Кривого Рога глазами депутата Ольги БОНДАРЕНКО

ВІРУС «КНОПКОДАВ» В КРИВОРІЗЬКІЙ РАДІ! ХТО ПІДЧЕПИВ?
Перша у цьому році сесія міськради: райдужні звіти, три петиції, «Муніципальна гвардія», перший кнопкодав. Це якщо дуже коротко. А якщо трохи докладніше то так.
Більшість часу депутати присвятили заслуховуванню звітів чиновників виконкому. Про те як гарно, затишно і комфортно живеться у нашому місті. За усталеною практикою у нас все добре – навіть якщо всі інші в цьому сумніваються.
Темою дня була доля комунального підприємства «Муніципальна гвардія». Демократи вимагали розігнати, всі інші - понять, простить, помочь. Не секрет, що «Гвардія» на особовому рахунку у мера, спокій та життя якого гвардійці бдять вседенно та всеношно у захмарній кількості. Послуги таких «профі» небезкоштовні, тож просили 433 тисячі з бюджету на зарплатню. У зв’язку з цим голова фракції «Самопомічі» Людмила Бурман наголосила, що піклуватися з чого платити зарплату своїм працівникам має керівник, і варіант безкінечних дотацій з бюджету є неприпустимим. Тож необхідним є створення робочої групи, яка б з’ясувала рівень «трудових досягнень» підприємства, а також створити на ньому наглядову раду.
Електронна петиція про необхідність збільшення штату «гвардійців» голосів у залі не набрала. Що стало певною мірою приємним сюрпризом. Не вистачило голосів і для ліквідації цього підприємства. Що було очікувано.
Проте одноголосно депутати підтримали петицію Андрія Кондратьєва про перерахунок платежів за тепло в бік їх зменшення. Загальний рахунок розгляду петицій 2:1 на користь криворіжців.
Очільники нашого міста також озвучили бажання взяти кредит у 1,5 млрд. грн. Мета як завджи благородна: термомодернізація будівель шкіл та садочків. Але проект рішення не містить жодного слова про антикорупційні запобіжники – гроші все ж таки не маленькі. Щоб не вийшло як завжди: ось гроші взяли, а тут їх вже нема. Куди поділись – невідомо.
На сесії був зафіксований перший за всю історію міськради випадок кнопкодавства. Попався голова фракції опоблоку Артюх. Прізвище колеги за кого голосував пригадати не зміг. Від коментарів також відмовився. Але обіцяв розібратись. У собі, чи з журналістами? Чи то справи у «опоблочників» геть погані, чи то вірус з Верховної Ради став косити і наших депутатів. Але прецедент дає підстави сумніватись у законності прийнятих радою рішень. Оскільки при ухваленні багатьох рішень один голос був вирішальним.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – сайт Криворожский Обозреватель

Комментарии   

0 #1 олег 29.01.2017 19:35
Але прецедент дає підстави сумніватись у законності прийнятих радою рішень. -----это можно сказать и про голосование в ВР фракції «Самопомічі»
Цитировать

Добавить комментарий