1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

За зверненням мешканців Центрально-Міського району Кривого Рогу депутат Тернівської райради Андрій КОНДРАТЬЄВ почав розслідування стосовно незрозумілого підприємства, що дратує громадян їдучим димом...

310117 9

Забруднення повітря при нелегальному виробництві? – запитує Андрій КОНДРАТЬЄВ у земляків.
- До мене як до депутата звернулись мешканці вулиці Центральна зі скаргою на доволі незрозуміле виробництво, яке, за словами місцевих, виробляє паливні брикети. Також за словами місцевих, підприємець просто в'їхав в історичну будівлю 1850-их років, проробив у стіні дірку та просунув трубу (на фото обведено колом).
Через цю трубу відбуваються викиди диму та сажі. Сморід від такої діяльності стоїть страшенний. І від того смороду у людей під вечір з'являються страшенні болі.
- Сьогодні зранку (31.01.17 – прим. ред.) вже було готово та отримано виконкомом два депутатських звернення до управління розвитку підприємництва стосовно здійснення перевірки легальності ведення бізнесу та до управління екології з приводу проведення перевірки екологічних норм підприємства. Також був направлений інформаційний запит з приводу надання переліку всіх орендарів даного історичного приміщення.
Чекаємо на відповіді...

Довідка сайту Весь Кривий Ріг
Розслідування почалось із звернення на сайт Перший Криворізький..
До редакції сайту «Перший Криворізький» звернулись мешканці вулиці Центральна зі скаргою на виробництво, що розташувалось у приміщенні колишньої конюшні маєтку поміщика Івана Харіна за адресою Центральна, 27а.
Криворіжці скаржаться на їдкий дим та неприємний запах, що утворюються в процесі виробництва.
Стосовно самої продукції, яку там виробляють, на даний момент достовірно нічого не відомо. Ані поспілкуватись з власником, ані потрапити в приміщення журналістам не вдалось.
За словами місцевих мешканців, виробництво працює нерегулярно. Але їм відомо, що там виробляють паливні брикети.

Цікаве хитросплітіння, чи не так? Чому ця справа не зацікавили нікого з чисельного депутатського корпусу Центрально-Міської в Кривому Розі райради? Невже їм не потрібна повага та пошана виборців району? Потім все гречка виправить?

Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – Андрій КОНДРАТЬЄВ

Добавить комментарий