1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Депутати міськради Кривого Рогу Андрій КУШНІР та Андрій НЕМЧЕНКО розповідають останні новини судових баталій з «Криворіжгазом»

14 Лютого, о 18.00 в Саксаганському районому суді міста Кривого Рогу відбулося судове засідання щодо незаконності встановлення граничних норм споживання газу, а саме: з 7,1 м. к до 18,3 м. к. - в зв'язку з відмовою мешканців даного будинку від встановлення загальнобудинкового лічильника газу.
Акт про відмову було підписано Головою Правління. Ось тільки Вона виступала не як мешканка, яка має лицевий рахунок, та договір з ПАТ Криворіжгаз, а як уповноважена особа за цілісність та не ушкодження майна Кооперативу.
ПАТ Криворіжгаз досить талановито перекручував та перефразовував Закони України (називав біле чорним та навпаки). І ось кульмінація - до справи долучили матеріал, який приніс Андрій КУШНІР, та надав його Андрієві НЕМЧЕНКО, котрий виступає в захист постраждалих.
По будинку, що представляє Андрій КУШНІР, вже 6-й місяць тягнеться така сама ситуація, а саме - по вул. Миколаївське Шоссе, 8. Андрій, як Голова Правління, так само підписав акт, яким не дав шкодити майно мешканців Кооперативу, після чого мешканцям цього будинку також було збільшено граничну норму споживання газу на кожного зареєстрованого мешканця будинку з 7.1 м.к до 18.3 м.к.
По цьому будинку мешканка через НКРЕКП домоглася перерахунку за всі місяці, та вибачення від ПАТ Криворіжгазу, за незаконне нарахування граничних норм споживання газу.
І після цього документу Адвокат ПАТ Криворіжгазу просто була настільки збентежена, що почала плавати, як риба у своїх відповідях.
А саме цікаво було, коли суддя запитав у адвоката захисту яким чином Голова Правління може вирішувати за власників лицевих рахунків; чіткої відповіді не було, а те, що вона відповідала ще більше обурювало суддю.
Три рази суддя Просолов просив у Адвоката Криворіжгазу вибачитися перед мешканцями постраждалих від незаконних дій данної установи, та вирішити питання мирним шляхом, але вони досить справно слугують своїм господарям.
Оскільки захист Криворіжгазу відмовився, то суддя сказав, що рішення буде винесено на розсуд суду. Судове засідання було перенесено на 22.02.2017 на 14.00.
Газове безчинство потрібно завершувати. А влада повинна бути на боці мешканців нашого міста.
На завершення вражаюча інформація - в не багатому місті Херсоні встановлюють лічильники газу в кожну квартиру окремо...

Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – Андрій КУШНІР

Додати коментар