1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Знайомтеся, це найбільший в Україні (а можливо й в світі) ґердан з бісеру "Барвиста Україна", і його автор – Наталія Мудрик

Гердан - шийна бісерна прикраса у вигляді вузької стрічки, виготовленої з різнокольорових намистин, нанизаних на нитяну, чи волосяну основу, що утворюють строкатий геометричний, а часом рослинний орнамент.
Довжина рукотвору Наталії - трохи більше ніж 3 метри, вага 1920 грам.
22 лютого Наталія Мудрик нарешті отримала Диплом, і стала офіційним рекордсменом Національного Реєстру Рекордів України!
Тепер залишилося чекати на Гіннес... Який скаже точно – чи є більший витвір в світі, чи відповідний диплом отримає наша землячка.
До речі, цікавинка про Гіннес і банки України. Щоб відприавити заявку на Рекорд Гіннеса Наталія сплатила 5 евро (стандартна регистрація). Безкоштовно не працюють.
І тільки в Україні за переказ в 5 Євро беруть... 12 Євро комісії! Таким рекордсменом з банківської жадібності є система Swift від «Приват 24»...

До речі. Наталія МУДРИК – майстер на всі руки. На фото – краватки її виробництва.
Кого цікавлять роботи нашої знаменитої землячки для особистої колекції – спілкуйтесь з нею через ФБ – сторінка Наталія МУДРИК.

Сайт Весь Кривий Ріг вітає Наталію с Дипломом, з Рекордом, з черговою Перемогою, та бажає головного – Міцного здоров’я!

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – Наталія МУДРИК

Комментарии   

0 #1 Наталія Мудрик 23.02.2017 19:10
В Гіннесі, доречі працюють безкоштовно. АЛЕ треба було заплатити 5 євро, щоб відкрили категорію, бо до мене ще ніхто такого рекорду й приблизно не робив!
А чекати свою (безкоштовну) Чергу мені треба десь до 16 квітня (12 тижнів).
Щоб за 3-5 днів відповіли треба платити 1 000 євро, а щоб експерт приїхав до мене треба сплатити аж 10 000 євро...
Так що є ще на що чекати... ;)
Цитировать

Добавить комментарий