1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Депутат Тернівської в Кривому Розі райради Костянтин ЧУХНО (Сила Людей) розповів, як в Тернівській гімназії діти інформатику вивчають...

240217 1

Ось так проходять уроки з інформатики в одному з комп'ютерних класів Криворізької Тернівської гімназії. Згідно вимог Міністерства освіти і науки України учні повинні сидіти по одному за комп'ютером. Для цього передбачено поділ класів на групи.
Ми спеціально посадили за робочі місця всіх учнів групи, щоб на фото зрозуміло було, що не вистачає комп'ютерів. Можна багато говорити про недостатнє фінансування, але...
Зверніть увагу на порожній стіл.
Там повинен бути комп'ютер, який уже декілька років знаходиться у Відділі освіти Тернівської районної у місті ради. До речі. Директора поставили перед фактом, що треба. Наскільки мені відомо НКК заборонено розукомплектовувати. Він приймається на баланс як одне ціле і навіть в рамках одного закладу не можна розміщувати принтер, наприклад, в іншому класі чи приймальні.
А тут у дітей забрали можливість отримувати знання у комфортних умовах. При цьому звісно ніяких актів прийому передачі не зроблено, бо неможливо передати частину НКК. З вересня цього року нас годують обіцянками, що техніку повернуть, а віз і нині там. Спочатку комп'ютер працював як сервер для БД "Школа", потім стояв у кабінеті начальника відділу, тепер на ньому зберігають "цінну інформацію", яку немає куди скинути)) бо з ремонту повинні повернути якийсь комп'ютер, а виявляється для цього необхідно декілька місяців.
Пане голова райради Виталий Солод, можливо треба виділити кошти на придбання техніки для Відділу освіти, чи нехай і далі у дітей забирають?
Треба запитувати документи згідно яких техніка використовується не за призначенням, чи все ж таки повернуть комп'ютер?

До речі це не всі цікавинки, що відбуваються у Тернівській гімназії. Наприклад, сьогодні 24 лютого, школярі зберуться в актовій залі, щоб... подивитись «Хімічне шоу». І це було б прекрасно, якби не те, що батьки вимушені були заплатити за цей захід по 40 гривень! Про це сайту Весь Кривий Ріг оповів один із збурених батьків, який пообіцяв фото і інші докази найближчим часом.

Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий