1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

3 марта группа депутатов горсовета Кривого Рога и райсоветов от БПП Солидарность зарегистрировали в приемной секретаря горсовета Сергея Маляренко очень нужный проект решения – о единоразовой материальной помощи из бюджета семьям, в которых у ребенка обнаружены онкологические заболевания

Проект разработан совместно с родителями больных малышей, которых в Кривом Роге, по данным криворожского онкологического диспансера, 98.
Госфинансирования для лечения больных раком детей недостаточно, родителям приходится своими силами справляться с поисками немалых сумм.
Депутаты Александр Макаренко, Андрей Богданов, Гиоргий Данелия, Артур Павликов, Ирина Сеферова, Юрий Цюпа разработали проект решения, который и зарегистрировали в приемной секретаря горсовета Сергя Маляренко.
В документе депутаты просят вынести на рассмотрение на сессию горсовета, которая состоится в марте 2017 года, проект решения на 2017-2019 года, что предусматривает ежегодное единоразовое выделение финансовой помощи для семей, в которых у ребенка обнаружен смертельно опасный недуг, по 48 000 грн.
Это – порядка 5 миллионов гривен в год.
Вполне подъемная сумма для города с бюджетом более 5 миллиардов гривен...

ОФІЦІЙНО:
Сьогодні депутати фракції «Солідарності» у Криворізькій міській раді подали перший в 2017 році проект рішення міськради про надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям криворіжців в яких є діти, хворі на онкологічну патологію.
Згідно проекту, родини, які виховують онкохворих дітей, мають отримувати з міського бюджету 48 000 гривень допомоги на рік.
За словами голови фракції «Солідарності» у Криворізькій міській раді, проблема дитячої онкології стоїть в нашому місті дуже гостро: згідно з даними КЗ «Криворізький онкологічний диспансер ДОР» станом на 01.01.2017 року 98 криворізьких дітей мають онкологічні захворювання.
- Це 98 маленьких мешканців міста, які кожен день борються за своє життя, які терпляче змушені виносити болюче лікування, кожного місяця витримуючи блоки нестерпних хіміотерапій. Це маленькі громадяни нашої держави які здебільшого не цікаві політикам оскільки не прийдуть на виборчу дільницю, але це наші діти, яким вкрай необхідна допомога. І ми зробимо все, аби їм допомогти. Наша фракція буде наполягати на тому, аби це вкрай важливе для міста рішення було ухвалене. Задля того, аби хворі діти отримали можливість жити, ми закликаємо наших колег підтримати цей потрібний людям проект», - сказав Олександр Макаренко.

Иннокентий РЕЙДЕР,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

Додати коментар