1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Сайт Весь Кривой Рог продолжает публиковать «мемуары» Простого Патрульного, которые могут показать картину службы в Патрульной полиции Кривого Рога изнутри..

040317 24

Начало истории - «Простой Патрульный» не спеша готовит революцию в Патрульной полиции Кривого Рога?

Простой Патрульный – 8 января 2017 года
18 лютого 2016 року, 10 година ранку... я вдивлявся у очі оточуючих мене людей та бачив у них не тільки страх та невпевненість, але і надію на зміну "системи", бажання змінити нашу країну на кращє.
У той час ми всі вірили у власні сили... Це був день початку навчання нових патрульних поліцейських у місті Кривому Розі, дуже важливий день для багатьох із нас.
Протягом наступних трьох місяців ми вчились та мріяли як після присяги вийдемо на вулиці нашого міста, та як нам здавалось, зможемо побороти усю злочинність...
Але все вийшло не так як планувалось...
Прошу, Вас, зрозумійте мене правильно, я ні в якому разі не критикую реформу поліції та не скаржусь на умови служби, перед усім мої слова відносяться до пересічних громадян, які мають подивитись на нашу службу, службу патрульної поліції, під іншим кутом.
По-друге мої пости адресовані керманичам країни, так би мовити "законотворцям", які хоча б іноді мають спускатись на грішну землю, та дивитись на існуючі проблеми не з висоти своїх кабінетів, а із рівня простих смертних...

Простой Патрульный – 8 января 2017 года
Прослуживши у рядах національної поліції України, а саме в патрульні поліції, я кажуть "в полях" трохи більше ніж пів року, я не можу сказати що набрався досвіду і став супер копом. Але на мою думку я зрозумів деякі деталі та ідеї самої патрульної поліції.
На мою думку першорядне завдання для патрульної поліції, окрім виконання прямих службових обов'язків, є підвищення рівня довіри населення до поліції в цілому.
Так як ми перші прибуваємо на виклик... на будь який виклик, патрульні є той ланкою, яка з'єднує органи поліції та населення.
Найчастіше від дій патрульних залежить подальше відношення потерпілих або заявників до національної поліції в цілому.
Спробую більш детально пояснити свою думку. Якщо прибувши на виклик патрульні допоможуть, або хоча б спробують допомогти людям, та відпрацюють на 100 %, погано про них ні хто не відгукнеться. Але якщо патрульний буде відпрацьовувати виклик аби його просто відпрацювати та поїхати геть, престижу такі дії не додадуть.
На перший погляд все зрозуміло, та ні чого важкого тут не має, працюй добре і всі будуть щасливі... але щось не виходить. В останній час помічаю в діях своїх колег, а іноді і в своїх діях деяку байдужість під час виклику.
Я намагався зрозуміти коли ж все таки ми стали байдужими до проблем людей, коли згасла та іскра яка була у нас в очах одразу після присяги, коли ми були готові працювати без вихідних... І я зрозумів...
Пересічні громадяни, з якими ми спілкуємось повсякдень постійно, я хочу підкреслити, ПОСТІЙНО намагаються принизити патрульних, чимось зачепити, та найчастіше люди самі не знають чого вони хочуть від поліції.
Таке відношення до нас повністю знищує бажання щось робити, тому що будь які твої дії наштовхуються на хвилю незадоволення та образ у наш бік.
На жаль люди не розуміють що поліція працює із дотриманням чинного законодавства и ми не можемо стрибнути вище голови за одним бажанням громадянина.
Ось і виходить, що на думку пересічного громадянина поліція ні чого не робить, та одразу починаються образи у бік поліцейських.
Найбільш розповсюдженні "образи" які я чув:
"я вам плачу заробітню плату",
"понабирали хто зна кого",
"ви обслуговуючий персонал, як ви вже достали",
"на що ви потрібні , якщо ви ні чого не вмієте"...
я вже мовчу про нецензурну лексику...
Хоча дуже хочеться спитати, а хіба лікарі, вчителя, пожежники та наші "всемогутні" депутати не є державними службовцями як і поліція?
Чомусь я жодного такого виразу ни чув у бік вище вказаних осіб...
Знаєте є така добра стара приказка: "100 раз скажи людині що він собака, та на 101 людина загавкає", це я до того що це не ми такі погані та бездіяльні, це ви, ЛЮДИ, зробили нас такими, завдяки своєму відношенню до нас, постійними образами та зневажливим відношенням до нас.
Населення не розуміє, під яким тиском доводиться працювати патрульним, ми теж люди, такі ж як и ви, ми теж їмо, спимо та дихаємо, якщо нас поранять в нас теж біжить червона кров. Не зрозумійте мене не правильно, я не скаржусь на тяжкість праці, ми всі знали куди йдемо, ми знали що буде важко, ми усвідомлено зробили цей вибір і ми просимо тільки одного відноситись до нашого вибору та до нас з повагою. Бо все ж таки це не ми до вас дзвонимо, а ви до нас!
На кінець хочеться побажати терплячості нам, поліцейськім, як я і казав ми знали куди шли, так що давайте працювати на 100 відсотків, не зважаючи на образи, невдоволення та прокляття... У нас є оберіг у вигляді нагрудного знака.
А громаді нашої держави я хочу побажати розуміння того що від ваших дій та вашого відношення залежить наша ефективність!

Продолжение следует...

Подготовил к публикации
Леха ЗЛОЙ,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

Добавить комментарий