1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

На пленарному засіданні Криворізької міськради прийнято Статут територіальної громади Кривого Рогу. Від Сили Людей цю подію коментує голова фракції у міськраді Юлій МОРОЗОВ

на сесії криворізької міськради виступає Юлій Морозов

- Звичайно, статут не досконалий (з цією компанією при владі нічого досконалого не буде), але я радий, що жорсткою і консолідованою позицією фракцій Сили Людей, Самопомічі, Укропу, Солідарності та декого з позафракційних депутатів ми змогли досягти компромісу, який особисто вважаю прийнятним, - вважає він.
Статутом визначено, що до розгляду тепер братимуться петиції, які підпишуть 1000 криворіжців, а зміни до Статуту можуть бути внесені, лише якщо за них проголосує 2/3 міськради, а не проста більшість, як планувалося в проекті. На думку депутата, це важливо, адже за наявності 50%+1 голосу більшість, що досі контролюється Ю. Вілкулом, могла б легко міняти в Статуті все що завгодно - тож на цьому етапі такий варіант є прийнятним.
Також, на думку Юлія МОРОЗОВА, «петиції з дійсно важливих питань для досить широкого кола людей - особливо, якщо їх ініціюватимуть притомні люди, які зможуть доносити свою позицію до інших і шукати спільників, - набиратимуть необхідну кількість голосів».

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий