1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

В розпорядженні сайту Весь Кривий Ріг є повний текст документа, який ми публікуємо вибірково – в частині, що стосується конкретних звинувачень на адресу працівників структурного підрозділу

170518 23

... 16.05.18 близько 07.00 працівники Цеху експлуатації залізничного транспорту Управління транспортного департаменту ПАТ АМКР навмисно відмовились від виконання своїх трудових обов’язків, передбачених умовами трудових договорів, та не приступили до роботи, пов’язаної з транспортного обслуговування безперервного виробничого циклу, що здійснюється залізничним транспортом підприємства.

До роботи не стали робочі усієї денної зміни цеху та нічної зміни. Відмовившись від виконання роботи та обов’язків, передбачених умовами трудових договорів, працівники цеху вдалися до дій, спрямованих на організацію та здійснення незаконного страйку. Результатом неправомірних дій працівників цеху, які взяли участь в незаконному страйку, паралізовано транспортні комунікації між основними цехами підприємства, що унеможливлює перевезення сировини та готової продукції згідно здо належних вимог операцій безперервного технологічного циклу металургійного та коксохімічного виробництв.

Такими діями працівниками зазначеного цеху грубо порушено, зокрема, норму, викладену у ст. 18 ЗУ «Про транспорт», яка містить пряму заборону проведення страйку працівниками транспорту, що обслуговує безперервно діючі виробництва, а також, коли страйк становить загрозу життю та здоров’ю людини.

Такі протиправні дії з боку осіб, що вдалися до незаконного страйку можуть мати наступні наслідки техногенного та екологічного характеру, результатом яких, в свою чергу, стане аварійне зупинення основних агрегатів металургійного та коксохімічного виробництв, зокрема, доменних печей та коксових батарей тощо, що в свою чергу призведе до таких негативних та небезпечних проявів, як:

- Змерзання шихтових матеріалів у доменних печах, відновлення роботи яких буде можливим не раніше 3-місячного терміну,
- Падіння до критичних показників тиску в газових магістралях підприємства з причини відсутності доменного газу, який виробляється у доменних печах та, як результат – утворення небезпечної газової суміші, яка має можливости до неконтрольованого самозаймання,
- Загазованість територій підприємства та житлових районів міста в цілому небезпечними для життя людини газами,
- Висока ймовірність масових вибухів на агрегатах Коксохімчного виробництва підприємства та інші непередбачувані трагічні наслідки.

Станом на 02.00 – 17.05.18р. – роботу цеху не відновлено. Працівники до роботи не стали. Транспортні перевезення практично заблоковано.

Є інформація, що багатьох працівників примусили до участі в незаконному страйку шляхом погроз застосування насильства та інших незаконних дій (ст. 174, 180 ККУ).

Відмовившись від виконання своїх трудових обов’язків, працівники також порушують правила безпеки на виробництві та на території вибухонебезпечних цехів та виробництв, що створює загрозу загибелі людей чи настання інших тілесних наслідків (ст. 272, 273 УКУ).

Зазначенні вище дії також мають ознаки протидії законній господарській діяльності (ст. 206 ККУ) та масових заворушень (ст. 294 ККУ)....

Отже, враховуючі вищевикладене, в діях працівників Цеху експлуатації залізничного транспорту, які мають місце та тривають з ранку 16.05.18р. по теперішній час, вбачається склад кримінальних правопорушень...

Нагадуємо, з чого все почалось - На самом ли деле железнодорожный цех АрселорМиттал Кривой Рог присоединился к общеукраинской «итальянской забастовке»?

Підготував до публікації
Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – сайт Весь Кривий Ріг

Комментарии   

+3 #1 Дмитрий 18.05.2018 11:11
Вспомнили про загазованность которую десятилетиями разводили. ДП9 вон аварийно стала по выезду с капремонта далеко не по вине железнодорожников так о том молчок и давление газа в норме и загазованности нет. Техногенная катастрофа это страшилка для жителей города попытка направить общественное мнение против своих же сограждан. На Артём 1 тоже самое было когда собрали подписи в прошлом году и требовали повышения зарплаты та же отмазка была - техногенная катастрофа. Все средства хороши лишь бы не платить людям деньги.
Цитировать

Добавить комментарий