1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє сторінка «17 окрема танкова Криворізька бригада», 19 листопада були проведені заняття з особовим складом бригади: водіями та власниками особистого транспорту

201118 1 min

Тема заняття: «Відповідальність військовослужбовців за керування автомобільним транспортом у стані алкогольного (наркотичного) сп’яніння та скоєння ДТП. Вимоги щодо дотримання безпечної швидкості руху та необхідності керування ременями безпеки. Особливості керування в умовах засніженої дороги та ожеледиці».

На занятті акцентували увагу на дотриманні водіями безпечної швидкості руху в умовах мокрої забрудненої дороги та ожеледиці. При русі під час дощу значно погіршується видимість, особливо в нічний час, зменшується коефіцієнт зчеплення, збільшується гальмівний шлях і з’являється небезпека гідро планерування. В зв’язку з цим водій повинен приймати відповідні засоби запобігання, до яких в першу чергу відносяться підвищеної уваги, обов’язкове включення склоочисників і зниження швидкості руху. У разі заносу, гальмування приводиться плавно і в початковий момент при включеній передачі і зчепленні. Місця, сильно залиті водою, об’їжджати або проїжджати з малою швидкістю, так як під водою можуть бути глибокі вибоїни.

Рух накатаною сніговою дорогою не являє труднощів. Слід лише пам’ятати, що зчеплення коліс автомобіля з нею невелике. Тому не можна повертати рульове колесо і гальмувати перед поворотом, необхідно заздалегідь знизити швидкість руху автомобіля. Крім того, треба знати, що під час відлиги і наступних приморозків чи сильних снігопадів дорога може покритися льодом або вкритися пухким снігом. У таких випадках під час гальмування автомобіля верхній шар снігу швидко знімається колесами, а на оголених місцях виявляється поверхня дороги вкрита льодом, яка може спричинити занос транспортного засобу.

Після цього заняття, на плацу бригади особовий склад представив для огляду свої особисті транспортні засоби. Перевірялося: наявність зимових автомобільних шин, аптечок, вогнегасників. Машини, які підлягали огляду, всі відповідають вимогам.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий