1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Слухачами активістів з обмеженими фізичними можливостями були водії і кондукторки тролейбусів Кривого Рогу, загалом 15 осіб

Також читайте - В місті Кривому Розі відбудеться дводенний Другий Криворізький Форум ОСББ

Для наочної демонстрації та відпрацювання техніки КП «Міський тролейбус» люб'язно надало в Кривому Розі одну із низькопідлогових машин. Слухачам було цікаво.
Якщо раніше користування пандусом, транспортування по ньому людей на колясках, розміщення в салоні відбувалось по схемі «ну якось так», то тепер всі тонкощі озвучені, продемонстровані і відпрацьовані.

Александр Хомич: Дуже часто при посадці в громадський транспорт тебе починають смикати, штовхати, підіймати, коли того не треба. Або навпаки не допоможуть там, де необхідно. Люди просто не знають як і що робити з такими «специфічними» пасажирами. От ми і вирішили розповісти і показати. Навіть запасну коляску привезли, але бажаючих сісти в неї не знайшлось. Окрім технічних питань, звичайно, розповіли про морально-етичні. Наприклад, про недоцільність вживання слова «інвалід».

Юрій Понькін: Взагалі-то ідея тренінгу виникла також і у керівництва «Міського тролейбуса» після нещодавнього неприємного інциденту між водієм автобуса і чоловіком на візку. І дуже приємно, що нам ідуть назустріч. Це важливо, особливо на порозі оновлення громадського транспорту. Може ж таки дочекаємось новенького низькопідлогового. Я гарантую, що людей з інвалідністю стане їздити містом більше в рази - пропозиція породжує попит. Вже розглядається можливість провести такий же тренінг з водіями автобусів.

Дякуємо Руслан Божко і Об’єднання Відповідальних Громадян, - повідомляє сторінка Руху Без Меж.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Photo by: Andriy Kurhuz

Добавить комментарий