1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Как сообщает заместитель директора КП «Городской троллейбус Руслан БОЖКО, 23 января зафиксирован очередной неприятный инцидент с общественным транспортом в Кривом Роге

240120 1 min

Также читайте - Вандалы разбили стекло в трамвае в Кривом Роге, следовавшего с полным вагоном пассажиров по маршруту №1 

После 16.00 четверга, 23 января, пассажиры так и не дождались троллейбуса №4 в Кривом Роге. А все потому, что пьяный пассажир устроил дебош в салоне, напав на кондуктора, а когда в конфликт вмешался водитель, сломал боковое зеркало, и как оказалось в больнице – и руку водителю.
Гражданин с запахом перегара бурно отреагировал на просьбу кондуктора машины №660 покинуть салон троллейбуса, матерился и толкался. Закончилось это вмешательством водителя, разбитым боковым зеркалом и бегством правонарушителя, которого теперь разыскивает полиция.

240120 2 min

Руслан Божко
КП «міський тролейбус» просить вибачення користувачів маршруту №4, які після 16- ї години не дочекалися свій транспорт.
Також просимо привітати особу, яка скориставшись даним маршрутом вирішила, що тролейбус №660 чудове місце для відпочинку після тяжкого «трудового дня», про що свідчив специфічний запах і поведінка.
На прохання кондуктора покинути транспортний засіб, проявив агресивну поведінку до жінки. При втручанні водія до полеміки «героя» і кондуктора дана особа вирішила, що може противостояти і відборювати своє законе право на відпочинок і сон в транспортному засобі тільки з жінкою, яка годиться йому в матері, ретерувалася і на згадку про себе розбила дзеркало заднього виду. Ми збережемо пошкоджене обладнення, також гадаю в цьому зацікавлена і поліція, яка на жаль не змогла зустрітися з нашим «героєм», який поспішав по своїм невідкладним справам.
З боку керівництва підприємства повідомляю, що завтра машина №660 після заміни дзеркала, знову вийде на лінію для наших пасажирів.
PS. На жаль історія має продовження - для водія захист кондуктора закінчився переломом руки, накладено гипс , людина буде на лікарняному...

Леха ЗЛОЙ,
специально для рубрики
Криминал, Происшествия Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

Комментарии   

+1 #1 Вася 25.01.2020 16:39
Кондукторов треба набирать из Беркута,чтобы в рукопашную умели
Цитировать

Добавить комментарий