1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляють депутат міськради Кривого Рогу Юрій ЦЮПА і депутат Центрально-Міської райради Андрій КУШНІР, в селищі Авангард живуть щирі та привітні люди

010820 20 min

Нещодавно вони звернулися до депутата райради Кушніра Андрія із зверненням щодо облагородження футбольного поля у селищі Авангард в Кривому Розі, аби діти могли вільно грати та проводити на ньому своє дозвілля.

Незважаючи на те, що голова фракції «Європейської Солідарності» у міськраді Кривого Рогу Юрій ЦЮПА скептично відноситься до «акцій», коли місцеві депутати різних рівнів, починають виконувати не належні їм функції.

Але на цей раз мова йшла про дітей і про те, щоб ці діти мали змогу дихати свіжим повітрям, а не проводили час в електронних гаджетах.

Саме тому депутати від ПП «"Європейська Солідарність» зробили маленьку добру справу - прийняли участь у боротьбі із карантинними і звичайними рослинами на футбольному полі.

Раз їхали у гостини, прихопили з собою кілька м’ячів у дарунок і морозиво.

До речі, Андрій КУШНІР опікується проблемами громади Авангарду вже 4 роки, і не раз допомагав їм вирішити нагальні проблеми.

010820 21 min

010820 22 min

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий