1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради, для забезпечення безпеки криворіжців передбачено встановити 700 відеокамер, перекрити всі в'їзди і виїзди з Кривого Рогу, 100% - усі місця масового перебування людей

020820 4 min

Встановлення камер планується в Кривому Розі місцях можливого скупчення людей, на найбільш навантажених транспортних комунікаціях при в’їзді та виїзді в місто з напрямку Миколаїв, Кіровоград, Дніпро, Нікополь, а також виїзд в напрямку ПівдГЗК.

Також розбудова системи відеоспостереження міста дасть змогу інтегрувати в загальну систему об’єкти комунальної та приватної власності, які використовують відеокамери, а це ще понад 1260 вже діючих відеокамер.

До речі, у бюджетних закладах вже встановлено більше 50 приладів спостереження. Працюють відеокамери й у парку Ф. Мершавцева, проводиться робота з обладнання відеоспостереження у парку ім. Б. Хмельницького.

В Кривому Розі робота по розвитку ефективної системи відеоспостереження йде кілька років. Починали зі встановлення 12 відеокамер загального огляду на 8 об’єктах.

Наразі в Кривому Розі працює 46 камер відеоспостереження. Кошти на придбання та установку відеокамер виділив міський бюджет.

Варто відзначити, що у 2016 році за зверненням правоохоронців Головному управлінню Національної поліції в Дніпропетровській області для Криворізького відділу поліції місто направило понад дванадцять мільйонів гривень на встановлення 167 відеокамер.

Освоєнням коштів, проведенням тендеру, відповідно до Закону, займалося Головне управління Національної поліції. Проте, ані в 2016, ані в 2017 році нічого не було зроблено і гроші повернулися до міського бюджету.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий