1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як інформує мешканців Кривого Рогу «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», коштом місцевого бюджету триває капітальна реконструкція приміщень інфекційки та оснащення клініко-діагностичної лабораторії лікарні

140521 13 min

Наразі у приміщенні клініко-діагностичної лабораторії будівельні роботи завершені, йде оснащення цього підрозділу необхідним обладнанням. Частину його вже придбано, зокрема холодильники, є й такий, що тримає температуру – 80, що важливо при дослідженнях, також закуплені аплікатори, шафи біологічної безпеки, необхідні меблі, тощо.

Після виходу на експлуатаційні потужності лабораторія інфекційки буде працювати у дві зміни й робити за добу близько 100 ПЛР-досліджень на коронавірус.

Також тривають роботи з капремонту у 4-х поверховому корпусі лікарні.
Тут вже проведені покрівельні роботи, відремонтовані марші, стіни облицьовані кахлем, відновлено систему водопостачання та водовідведення. Зараз тривають роботи з утеплення фасаду та його оздоблення.

Обсяги дуже великі, до того ж ця будівля не експлуатувалася понад 9 років, тому потребує капітального ремонту та відновлення. Й по завершенні ми матимемо нову сучасну будівлю дитячого корпусу на 70 пацієнтів. Маленькі діти матимуть можливість перебувати на лікуванні й з батьками.

Довідково:
З початку пандемії у лютому 2020 року інфекційну лікарню було перепрофільовано - 180 ліжок для надання допомоги пацієнтам тільки з COVID-19, а з березня 2021 ще додатково – 25 ліжок (всього - 205 ліжок), в тому числі - 12 ліжок у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії. Коштом міського бюджету закуплено нове діагностичне обладнання: ЕКГ-апарати, ШВЛ, отримали 203 кисневі концентратори, а також засоби особистого захисту для медперсоналу, дезінфікуючі засоби, водонагрівачі, рециркулятори, стерилізатор паровий, холодильники, електрокардіограф, дефібрилятор, напівавтоматичний біохімічний аналізатор, будівельні матеріали для поточного ремонту. За весь час карантину до Криворізької інфекційної лікарні було госпіталізовано 3 714 хворих.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий