1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як інформує мешканців Кривого Рогу «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», триває модернізація електроінфраструктури Кривого Рогу

140521 14 min

Фахівці провідної регіональної компанії проводять модернізацію трансформаторних підстанцій (ТП) і реконструкцію ліній в Кривому Розі, що забезпечують світлом жителів міста.

До кінця року оновлять понад 39 кілометрів мереж та модернізують 10 ТП Тернівського, Металургійного, Інгулецького й Центрально-Міського районів.

Така модернізація дозволить задовольнити зростаючі потреби городян в електриці й забезпечить їх надійним та сучасним джерелом електропостачання.

З ростом енергоспоживання в Кривому Розі ростуть і вимоги до параметрів якості електроенергії. Тому фахівці компанії системно модернізують енергетичну інфраструктуру міста, роблячи її більш сучасною.

«Торік ми інвестували у розвиток енергоінфраструктури Кривого Рогу близько 52 млн грн. Цього року інвестуємо ще більш 76 мільйонів. Зокрема, замінимо морально застаріле обладнання в 10 трансформаторних підстанціях, які забезпечать надійним електропостачанням майже 4 тисячі клієнтів чотирьох районів міста, а також дитячі дошкільні установи, гуртожиток, реабілітаційний центр. Та проведемо реконструкцію понад 39 км кабельних й повітряних ліній», – зазначив генеральний директор енергетичної компанії Андрій Терещук.

Крім реконструкції ліній буде модернізовано 1 розподільну й 13 трансформаторних підстанцій, які безпосередньо живлять житлові будинки. Також в цьому році розробляється проєктно-кошторисна документація для заміни 84 км кабельних та повітряних ліній 6-10 кВ та 0,4 кВ. Реконструкцію планують провести у 2022-2023 роках.

Зараз роботи проводять у Металургійному та Інгулецькому районах міста. Тут модернізують 3 трансформаторних підстанції, які забезпечують електрикою жителів 37 багатоповерхівок (1150 квартир), а також юридичних клієнтів, великі супермаркети, аптеки й дошкільні установи.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий