joker

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

«Прошу уточнити терміни виплати матеріальної допомоги на дітей з багатодітних сімей за рахунок бюджету міської громади» - такі запитання щодня надходять до контакт-центру 1520 від батьків багатодітних сімей Кривого Рогу

220721 21 min

У 2021 році у міському бюджеті передбачені кошти для надання матеріальної допомоги усім багатодітним сім’ям з розрахунку 1 тис. грн. на дитину.

Матеріальна допомога, як і у 2020 році, надається багатодітним сім’ям міста та багатодітним сім’ям, що складаються з внутрішньо переміщених осіб, які виїхали з окупованої території та із зони проведення антитерористичної операції на сході України й операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях і взяті на облік в управліннях праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад.

Допомога нараховується лише на дітей, місцем реєстрації яких є Кривий Ріг.

З метою запобігання надмірному навантаженню на бюджет міста, забезпечення інших видів матеріальної допомоги – їх тільки за програмою соціального захисту налічується більше півсотні, - ця допомога виплачується рівномірно протягом року в межах доведених планових асигнувань.

Усього у місті мешкає 4 027 багатодітних сімей, в яких виховується 13 643 дитини.
На сьогоднішній день департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради прийнято вже 2 870 заяв.

Матеріальна допомога виплачується на підставі прийнятого рішення виконкому Криворізької міської ради. Враховуючи рішення виконкому, що прийнято у липні, матеріальна допомога вже виплачена 1 769 багатодітним сім’ям на суму 5 млн. 940 тис. грн. Щомісяця готуються чергові проекти рішень виконкому міськради про надання матеріальної допомоги подальшим заявникам.

Тож, не зважаючи на всі економічні та фінансові складнощі, матеріальну допомогу виплатять упродовж 2021 року всім, хто надав чи ще надасть документи, маючи право на отримання цього виду допомоги з міського бюджету.

При цьому нагадуємо, що документи на виплату матеріальної допомоги багатодітним сім’ям міста бюджетним коштом приймаються до 1 грудня 2021 року.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий