1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє «Державна установа «Криворізька виправна колонія №80», три пари розписались у вересні, три нових родини з’явились у місті

100921 37 min

У державній установі «Криворізька виправна колонія №80» 9 вересня побралися закохані, зареєстрували шлюб засудженого К. та його обраниці.

Хоча й не лунав дзвін келихів з шампанським та молодята не ставали на весільний рушник, цей день для них особливий, так як шлюб є важливим кроком у житті кожної людини, тим паче для людини, яка перебуває за гратами.

Церемонія була досить скромна. Серед присутніх були лише представники адміністрації та представник Металургійного РАЦСу м. Кривого Рогу , який проводив реєстрацію шлюбу , але це зовсім не засмутило молодят, доказом чого є радісні посмішки на їх обличчях.

Нагадуємо, два весілля в один день у державній установі «Криворізька виправна колонія №80» відбулись 2 вересня.

100921 38 min

Перша романтична історія трапилася з Владиславом та Валерією. Під час прогулянки у парку хлопець зустрів дівчину, котра гуляла з собакою і закохався з першого погляду. Підійшов, розговорились і так почалися їх відносини, котрі через два роки переросли у вессіля.

100921 39 min

Друга не менш цікава історія і у Олександра зі Світланою. Вони знайомі протягом довгих років та стосунків не заводили. І тільки позбавлення волі та щирі листи допомогли їм зрозуміти, що вони кохають один одного.

Також читайте -

Підготувала до публікації
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий