1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Колектор, повідомляє Весь Кривий Ріг з посиланням на Управління преси, споруджують від мкрн. Сонячний до мкрн. Східний-2 в обхід аварійного колектора, завдяки цьому для мешканців мкрн. Сонячний та частини Саксаганського району поліпшиться якість послуг з водопостачання та водовідведення

211021 23 min

Реконструкція та будівництво каналізаційних колекторів - важливий напрямок природоохоронних заходів, який реалізується в рамках міської екологічної програми.

Самопливний каналізаційний колектору на мкрн. Сонячний діаметром 908 мм та довжиною 568 метрів пройде через насип колій швидкісного трамвая й об’їзної автодороги до приймального колодязя каналізаційної насосної станції №57 з застосуванням методу горизонтально направленого буріння.

Це важлива нитка водовідведення, яка забезпечую стабільне функціонування всієї водної системи для мешканців мкрн. Сонячний та частини Саксаганського району, загалом це понад 100 тис. споживачів системи водовідведення, які щодня користуються цією системою.

Роботу об’єкта забезпечує понад 30 робітників, працює 5 одиниць будівельної техніки. Наразі виконані роботи з прокладенням колектору від об’їзної дороги до вул. Лісового і далі до місця приєднання траси КНС-57 – відкритим методом.

Виїмка техніки під влаштування колодязів №5, 5а, камери №8. Для прокладення трубопроводу використовувались пластикові сучасні труби які мають довгий термін експлуатації.

Начальник управління капітального будівництва, Валерій Катькін: «Станом на сьогодні роботи по заміні самопливного каналізаційного колектору на мкрн. Сонячний виконуються згідно з календарним графіком. Ми плануємо у грудні цього року завершити всі роботи від ТРК «Сонячна галерея» до врізки КНС 57, зі сторони мкрн. Східний-2. Це дуже важка траса, на якій проводилися складні підземні роботи».

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий