1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Ввечері понеділка, 23 травня, на брифінгу голова військової адміністрації Кривого Рогу зупинився на наступних питаннях

230522 33 min

- Ситуація у Кривому Розі та Криворізькому районі повністю контролюється ЗСУ та Військовою адміністрацією. Усі райони міста посилено патрулюються зведеними нарядами Поліції та Національної гвардії. Перевірки автотранспорту відбуваються не лише на блокпостах, а іноді й у периметрі міста. Військова адміністрація просить до цього ставитися з розумінням та сприяти правоохоронцям.

- Ворог продовжує обстріл по всій лінії зіткнення. Вночі окупанти з «Ураганів» обстріляли територію Апостолівської громади. Також сьогодні було обстріляно село Мала Костромка Зеленодольської громади, близько 19.00 були обстріли села Аннівка Широківської громади. Обійшлося без жертв. Обстріли на лінії зіткнення ведуться ворогом із РСЗВ, ствольної артилерії, танків та мінометів. Фіксується те, чого давно не було – застосування бойової авіації.

- Ведеться робота з розмінування територій. 23 травня на території Зеленодольської громади було знешкоджено одну ракету від «Урагану» та 85 ворожих касетних боєприпасів.

- Продовжується робота зі зміцнення ліній оборони міста по всьому периметру. Вона ведеться не лише на основних напрямках, що становлять найбільшу небезпеку – там вже окопалися дуже добре – а й посилюється на другорядних, де зараз немає прямої видимої загрози. Там теж будують додаткові серйозні зміцнення.

Переклад з російської
Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар