1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.67 (3 Votes)

Як повідомляє «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», щоденно Кривий Ріг приймає від 500 до 1000 біженців. Для надання їм допомоги з перших днів війни за завданням Військової адміністрації в місті створені всі умови для прийому, реєстрації та підтримки переселенців

250522 12 min

У Кривому Розі працюють два цілодобових пункти реєстрації та майже у кожному районі міста створені заклади тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб.

Наразі у місті перебуває тільки офіційно зареєстрованих переселенців вже понад 42 тис., а всього у місті близько 60 тис. таких людей.

У місті функціонує 7 закладів тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб. Міська влада забезпечила охорону всіх закладів, крім того, працівники медичних установ здійснюють огляд та надають допомогу всім переселенцям, які потребують. З дітьми працюють соціальні педагоги, психологи, школи проводять онлайн-уроки для продовження навчання тих, хто вимушено припинив навчання у своїх школах.

«Наш заклад прийняв понад 2000 осіб з багатьох областей. До нас потрапляли люди з Донецької, Миколаївської, Херсонської, Луганської області, вони залишалися відпочити та рушали далі. У нас обладнані спальні кімнати на 70 місць, які забезпечені всіма необхідними санітарно-гігієнічними нормами. Наші працівники роблять все щоб люди, які пережили жахи війни почували себе комфортно у нашому закладі. Завдяки підтримці міста та військової адміністрації, ми забезпечені продуктами для приготування триразового харчування людей. Крім того, всі переселенці отримали гуманітарну допомогу. Всі, хто перебували у нас та відїзжали далі, залишилися задоволені, адже Кривий Ріг приймає гостинно кожного», - розповіла директор закладу, в якому приймають переселенців.

У всіх у кого виникають питання, спеціалісти закладів надають актуальну інформацію з різних тем, таких як медична допомога, влаштування дітей шкільного віку до закладів загальної середньої освіти, соціальної грошової допомоги, наявних вакансій робочих місць в місті. Крім того, на базі закладів розташовано міні-центри гуманітарної допомоги для переселенців, де можна підібрати одяг і взуття.

Підготувала до публікації
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар