1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Сьогодні працівники КП Кривбасводоканал не тільки забезпечують місто водою і водовідведенням, але й роблять свій внесок у боротьбу із ворогом, повідомляє в Кривому Розі прес-служба підприємства

260522 3 min

82 працівника КП «Кривбасводоканал» захищають нас із вами у лавах української армії зі зброєю в руках. Співробітники водоканалу щодня моляться за їхні життя і сподіваються, що після перемоги разом святкуватимуть їх повернення.

Разом з тим, фахівці КП щодня виходять на робочі місця і продовжують виконувати свої обов'язки: ремонтують труби, слідкують за якістю води, забезпечують роботу обладнання.

Нагадуємо, що абонентські платежі життєво важливі для роботи Кривбасводоканалу та забезпечення міста водопостачанням і водовідведенням. Фахівці зараз працюють у посиленому режимі, оскільки кількість мешканців міста зросла. Щоб не зупиняти роботу, нам потрібно купувати необхідні матеріали, оплачувати електроенергію, заправляти паливом ремонтні машини тощо.

- Якщо у вас є можливість оплачувати послуги, дуже просимо це робити! Цим ви підтримаєте і рідне підприємство, і економіку нашої країни, - йдеться у повідомленні.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

0 #1 Наталя 27.05.2022, 12:23
будемо всі робити свій внесок до перемоги
Цитата

Додати коментар