1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

В Кривому Розі Тетяна Т. присвятила пост родичам-героям, що віддали свої життя у битві з рашистами за Україну

270622 2 min

Щирий, світлий, неймовірно позитивний і завжди готовий допомогти... Досі не віриться... Людина, яка ніколи не підведе, яка завжди підставить плече, підтримає. Воїн, який не чекатиме, а діятиме, гризтиме, щоб тільки був результат. Він був відданий країні і побратимам, вірив у нашу перемогу, а ми вірили йому, бо ж як не вірити тим щирим і добрим очам та велетенській силі духу.

Як тільки племінник Колі приєднався до нашого військового гурту, їх плутали, бо ж дуже схожі, як зовні ,так і харизмою. Щирі, світлі, неймовірно позитивні і завжди готові допомогти. Руслан тягнувся за досвідченим дядьком і мав таку ж козацьку вдачу. А Микола був прикладом для наслідування не лише родичу.

Тепер наші Микола Ткачов та Руслан Майданник допомагатимуть нам з неба. Досі не віриться... Коля служив у 92-ій давно і всі знали його, як людину, котра ніколи не підведе, котра завжди підставить плече, підтримає. Він був з тої когорти воїнів, які не чекали, а діяли, «гризли», щоб тільки був результат. Він був відданий країні і побратимам, вірив у нашу перемогу, а ми вірили йому, бо ж як не вірити тим щирим і добрим очам та велетенській силі духу.

Господи, клята війна, вкотре забирає найкращих.
Спочивайте з миром, наші дорогі побратими...
Герої не вмирають!

Додано: Герої загинули 23 червня 2022 року, отримавши поранення не сумісні з життям в м.Чугуєв, Харківської області, де служили у 3-му механізованому батальоні.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

0 #1 наталя 28.06.2022, 12:07
вічна пам'ять нашим хлопцям, пам'ятаємо всіх
Цитата

Додати коментар