1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як повідомляє «Криворізька районна державна адміністрація», відбулася робоча зустріч першого заступника голови Криворізької райдержадміністрації – начальника районної військової адміністрації Віталія Шпака з представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні

300622 8 min

У зібранні взяли участь заступник голови РДА – начальника РВА Дмитро Оганесов, представники громад Криворізького району та м. Кривий Ріг, КП «Кривбасводоканал».

Учасники зустрічі обговорили можливість варіантів допомоги Криворізькому району від Червоного Хреста – організації, цілі й задачі якої полягають у справі захисту життя й гідності людей, які постраждали через збройні конфлікти та інші ситуації насильства, а також наданні їм допомоги.

А Криворізький район, на жаль, чи не найбільше на Дніпропетровщині потерпає від щоденних ворожих обстрілів. Через територіальну близькість до тимчасово окупованої частини Херсонщини майже щодня – зруйновані будинки, пошкоджені лінії електро-, газо- чи водопостачання у прикордонних Апостолівський, Широківській та Зеленодольській громадах...

Тож, аби допомогти мешканцям цих громад, сторонами будуть підписані меморандуми про взаєморозуміння. Відповідно до цих меморандумів, за фінансової підтримки Міжнародного комітету Червоного Хреста планується встановити у зазначених громадах спеціальні станції доочищення та знезараження питної води, які підходять для всіх джерел водопостачання.

Це надзвичайно цінна допомога, яка допоможе не допустити випадки виникнення вірусних та інфекційних захворювань, що можуть бути викликані використанням для питних потреб води невідповідної якості – в разі пошкодження централізованого водопостачання.

Також зазначена гуманітарна організація може допомогти громадам, де є руйнування будівель, із короткочасним ремонтом, забезпечивши будівельними матеріалами – плівкою, тарпауліном, дошками тощо.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар