1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як повідомляє «Довгинцівський район місто Кривий Ріг», вечір сьогоднішнього дня, 30 червня 2022 року, мав би бути святковим для випускників 11-х класів криворізьких шкіл, адже за давньою традицією навчання в школі завжди завершувалось випускними вечорами...

300622 27 min

300622 28 min

300622 30 min

Війна, на жаль, затьмарила це особливе світле свято прощання з дитинством, улюбленими однокласниками та мудрими вчителями. Складні випробування випали на долю нинішнього покоління учнівської молоді, яка швидко подорослішала за чотири місяці війни...

Педагогічні колективи закладів освіти Довгинцівського району Кривого Рогу, вся територіальна громада району щиро вітають випускників із здобуттям повної загальної середньої освіти!

Нехай попри всі труднощі сьогодення, які випали на долю українського народу, кожен із вас зробить усе, щоб зміцнити нашу країну, стати повноправним учасником нашої Перемоги над рашистським ворогом, працювати для мирної і прогресивної України!

Загалом у 2022 році навчання в закладах освіти Довгинцівського району завершили 503 учня 11-х класів, з них 39 підтвердили високі досягнення у навчанні і здобули 32 золотих і 7 срібних медалей. Вони - гордість району і міста, наше майбутнє, надія та інтелектуальний фонд.

В урочистостях з нагоди вшанування випускників-медалістів у Криворізькій педагогічній гімназії, Криворізьких навчально-виховних комплексах №81 і №129 «ГЛАС» взяв участь голова Довгинцівської районної в місті ради Ігор Гарійович Ратінов.

Він привітав випускників і педагогів, вручив медалі учням та Подяки за досягнення визначних успіхів у навчанні й вихованні зростаючого покоління їх батькам.

Пишаємося нашими випускниками!

Дякуємо Збройним Силам України!

Разом до Перемоги!

Юлія ЛАПОЧКІНА,

спеціально для рубрики

Новини Кривого Рогу

сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

0 #1 наталя 01.07.2022, 12:43
жаль діточок, не дуже гарні спогади залишуться з цією війною
Цитата

Додати коментар