1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 129 доба добігає кінця. Подробиці минаючого дня Весь Кривий Ріг дізнався з брифінгів Миколи Лукашука та Олександра Вілкула

020722 33 min

День на Дніпропетровщині минув неспокійно. Окупанти знову обстріляли прикордонні території Зеленодольської громади. На щастя, жертв і руйнувань немає, повідомив Микола Лукашук.

Окрім цього, на одному з промислових підприємств Павлограда вдень сталася масштабна пожежа. Минулося без постраждалих. Наразі причини пожежі ще з‘ясовуються.

За офіційними даними Міністерства оборони України, повідомив Олександр Вілкул, ворог зосереджує свої зусилля на утриманні зайнятих рубежів. За офіційним повідомленням Генштабу, на нашому напрямку було звільнено населений пункт Іванівка. Це було зроблено в результаті героїчних дій спеціальних штурмових підрозділів, посилених підрозділами групи військ «Каховка».

Ворог продовжує артилерійські та ракетні обстріли вздовж лінія розмежування. Сьогодні під вогонь орків потрапили такі населені пункти на деокупованій території Херсонщини: Нововоронцовка, Оскорівка, Князівка, Біла Криниця, Білоусове та інші. Руйнування уточнюються. Усім, хто хоче виїхати звідти, надається допомога в евакуації та розселенні у Кривому Розі.

Цього року у Кривому Розі школу закінчили близько 6,5 тисячі дев'ятикласників та 3,5 тисячі учнів 11-х класів. Усі хлопці – справжні переможці! Вони навчалися в умовах ковіда, псевдомінуваннь, війни та повітряних тривог. При цьому 241 із них зміг закінчити школу з медаллю!

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар