1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

Як повідомляє «Широківська територіальна громада», 24 400 гривень вдалося зібрати під час Благодійного Аукціону від «Клуб успішних пані Широківської громади». Подробиці - у матеріалі Весь Кривий Ріг

040722 1 min

 

040722 2 min

Виручені кошти підуть на підтримку нових жителів Широківської громади (внутрішньо переміщених осіб), а також будуть перераховані на ЗСУ, щоб наблизити нашу Перемогу.

Це вже другий аукціон Клубу успішних пані, який проводиться за підтримки голови Широківська територіальна громада Korotenko Denys, а також незмінних партнерів Клубу Ірина Ткаченко, Агенція сталого розвитку «Хмарочос», які надали фінансову допомогу в організації заходу, який відбувся в рамках проєкту Голос громади в місцевому самоврядуванні - Запорізька область.

Благодійний аукціон відбувся у Замку Вальман!
Ця традиція започаткована не випадково.

Адже Замок, який є пам'яткою менонітської архітектури, був збудований за участі відомої меценатки Катаріни Вальман понад 100 років тому для навчання дітей.

У громаді продовжують традиції меценатства і зараз, у часи війни демонструють важливість бути єдними і згуртованими.

Волонтерство, допомога ближньому і добрі справи, які здатні підтримати людей і наблизити нашу Перемогу - якраз те, що всім нам нині потрібно!

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар