Зелена планета
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Присвоїти заслужене і почесне звання Героя України (посмертно) старшому солдату Веселову Євгенію Євгенійовичу з Кривого Рогу пропонує дружина загиблого Захисника України

031223 6 min

Веселова Катерина Валеріївна, дружина старшого солдата Веселова Євгенія Євгенійовича, звертаюсь до Вас з проханням від імені родини, друзів, побратимів підтримати петицію та присвоїти почесне звання Герой України посмертно хороброму Захиснику нашої Батьківщини старшому солдату Веселову Євгенію Євгенійовичу.

Веселов Євгеній Євгенійович 03.11.1985 р.н., водій-електрик відділення управління 1-го взводу 1-ї батареї 2-го самохідного артилерійського дивізіону військової частини А7013, був вірний присязі у бою за нашу Батьківщину.

До війни працював в Польщі, отримав карту побуту до 2024 року, були плани і ми готувались до переїзду. Це вже була друга спроба, перший раз нам дуже завадив карантин, тоді збирались переїжджати до Естонії, в цей раз до Польщі, але нажаль так і не склалось.

З початком повномасштабної війни мій чоловік повернувся до України і пішов до лав тероборони м. Кривий Ріг, але на той час в теробороні вже були набрані всі добровольці і він без вагань пішов до військомату і став на облік, проходив медкомісію.

З 01.04.2022 він був призваний до лав ЗСУ. Після проходження бойової підготовки з 10.04.2022 року у військовій частині А 3618, був переведений в частину А7013 і направлений у зону бойових дій.

Євгеній без страху, не шкодуючи себе, брав участь у контрнаступі та проявив справжню мужність і відвагу у боях на Запорізькому напрямку. Він був сміливим, надійним, чесним та відповідальним, мав повагу серед побратимів.

Отримав важке поранення в грудні 2022 року, мав декілька контузій, а 10.10.2023 (на день народження сина) отримав контузію середної тяжкості, але кожного разу повертався і йшов в бій. З грудня 2022 року мріяв побувати в відпусці. Але кожного разу відкладав, бо знав, що потрібен побратимам і Україні.

29.10.2023 року, під час штурму на Запорізькому напрямку неподалік н.п. Роботине, ворожий уламок забрав життя сильного і хороброго Захисника України.

Довго не могли забрати тіло з поля бою, і, завдяки побратимам, які все ж забрали тіло з поля бою, ми отримали сумну звістку 20.11.2023, що Веселов Євгеній Євгенійович загинув і його тіло в Запоріжжі, готується до відправки в м. Кривий Ріг, додому.

23.10.2023 року похоронили нашого Героя на Центральному кладовищі на Алеї Слави.
Вдома у Захисника залишились батьки, тато з інвалідністю І групи, який потребує постійного догляду, мати після онкооперації, дружина і синочок 8 років.

Євгеній був чесним, порядним, сміливим, принциповим, добрим і хорошим сином, батьком, чоловіком, другом і побратимом.

Він віддав життя за Незалежну Україну та з честю виконав свій обов'язок, ставши на захист своєї Держави. Подвиг

Веселова Євгенія Євгенійовича заслуговує на вшанування та відзнаку.

Він не став ховатись в чужій країні, тікати від відповідальності, знаючи, що потрібен тут, він повернувся, і сказав: «А хто, якщо не я» і став нашим Захисником і гідним прикладом для всіх.

Тому ми просимо Вас гідно вшанувати пам'ять нашого Воїна та присвоїти йому почесне звання «Герой України» посмертно.

ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар


✅ Рейтинг українських казино онлайн з ліцензією КРАІЛ. Найкращі бонуси та фриспіни для нових гравців!

купівля автобусних квитків

купівля залізничних квитків