Зелена планета
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як повідомив «Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради», у неділю, 3-го грудня, в Кривому Розі відзначали Міжнародний день людей з інвалідністю

041223 1 min

Департамент освіти і науки щиро вдячний батькам дітей з особливими потребами за їх невтомне служіння дітям.

3-го грудня в Кривому Розі всі громадські організації, які опікуються дітьми, дарують дітям можливість поринути в коло свята, де все надзвичайно - і солодощі, і розваги, і можливість обіймів друзів.

У ГО «Справжня надія» організували свято для родин, в яких виховуються діти з РАС. Хвилини до свята разом із фахівцями КУ «КІРЦ №2», соцпрацівниками «Справжньої надії» - і саме свято з батьками, на чолі яких Наталія Пастушенко та Катерина Близнюк.

Смак додали смаколики KFC.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

0 #1 Пастушенко Наталія 10.12.2023, 14:27
Команда ГО "Фонд об'єднаних сердець" - це супер сила! Захід до Міжнародного Дня людей з інвалідністю пройшов по-особливому затишно й тепло, весело й життєрадісно! 3 грудня ми зібралися для того, щоб показати усім, що діти, підлітки та молодь нашої організації гідні поваги, прийняття, розуміння і турботи. Програму заходу ми готували майже місяць і з урахуванням усіх особливостей наших юних учасників, нам вдалося подарувати їм у цей день масу позитивних емоцій та незабутніх вражень.

Дякуємо друзям та партнерам нашої організації ГО «Справжня надія» та мережі ресторанів швидкого харчування KFC Кривий Ріг, проспект Гагаріна, 54в, які приєдналися до нашого заходу у цей день, за їх дружню руку підтримки, за надане затишне та комфортне приміщення, подаруночки та смаколики для наших підопічних дітей.
Цитата

Додати коментар


✅ Рейтинг українських казино онлайн з ліцензією КРАІЛ. Найкращі бонуси та фриспіни для нових гравців!

купівля автобусних квитків

купівля залізничних квитків