1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

17 березня в Тернівському районі на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 110 (директор Туганова О.М.) відбувся фінал районних спортивних ігор «Олімпійські надії» з волейболу серед дівчат загальноосвітніх шкіл Тернівського району

1803 8

1803 6

1803 7

Загальне керівництво заходом здійснено комітетом з фізичної культури і спорту виконкому Тернівської районної у місті ради за фінансової підтримки ГО «За рідне місто».
За підсумками відбіркових турів, в яких прийняло участь 14 КЗШ Тернівського району (140 дівчат), право на участь у фінальних змаганнях вибороли лише 4 команди, а саме: КЗШ №№ 45, 48, 61, 116.
За результатами зустрічей команд впевнену перемогу, як і в 2015 році, здобули учениці КЗШ № 61, виборовши почесне І місце, ІІ місце посіла команда КЗШ № 116, ІІІ місце – команда КЗШ № 45. Кращим гравцем змагань визнано Фатову Карину (КЗШ № 61).
Шквал емоцій учасники змагань отримали не тільки від ігри, а також від виступу маленьких, заводних школярів КЗШ №110, які, як і сама гра, залишаться в пам'яті тільки найкращими спогадами.
Команда-переможниця, призери та учасники змагань отримали грамоти від комітету з фізичної культури і спорту виконкому Тернівської районної у місті ради, кубок та солодкі подарунки від ГО «За рідне місто».
Комітет з фізичної культури і спорту виконкому Тернівської районної у місті ради висловлює подяку за допомогу в організації та проведенні змагань ГО «За рідне місто», адміністрації КЗШ № 110, суддям змагань: Лагоді І.А. (КЗШ № 48) та Водолазській Н.Л. (КЗШ № 110), а також учителям фізичного виховання: Котар В.В. (КЗШ № 61), Шапко І.Л. (КЗШ № 45), Лободі Є.Є. (КЗШ № 116).