1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

У Кривому Розі завершився чемпіонат з боксу на першість Центрального ОТО. У фінальній частині за перемогу змагалися 14 гвардійців з Полтави, Кременчука, Дніпра, Кропивницького та Кривого Рогу

051219 8 min

Також читайте -

Усі учасники вже мали досвід поєдинків на рингу, деякі з них - кандидати у майстри спорту, переможці міських та обласних змагань. Військову частину 3011 з Кривого Рогу представляли одразу шість спортсменів.
Змагання пройшли на ринзі спортивного комплексу «КБ-75», де свого часу тренувався відомий боксер з Кривого Рогу Євген Хитров.
Відзначимо, змагання з боксу в Національній гвардії проводяться вперше.
За результатами змагань гвардійці в/ч 3011 – серед переможців. Перше місце у ваговій категорії до 75 кг зайняв Богдан Шолом, друге - Богдан Нечаєв. У категорії до 91 кг призерами стали Володимир Щенніков та Сергій Гугленко - спортсмени зайняли перше та друге місця.